Slabé pohyby v 27. týždni

2. sep 2024

Stalo sa aj vám ze ste cítili najskôr pekne pohyby až mi brucho skakalo. Bolo to cca od 24tt.
Teraz keď som 27tt mam tie pohyby úplne slabe, skôr ich necitim, len vidím keď som v kľude ze mi brucho trochu poskoci..

olivia_c
2. sep 2024

Nemas placentu vpredu? Ja som mala a az do konca som citila slabe pohyby

autor
2. sep 2024

@olivia_c neviem veru presne kde mam placentu, ale v knižke mam napísané že vpredu

autor
2. sep 2024

Ale aj tak, najskôr som ich riadne cítila a teraz minimálne

olivia_c
2. sep 2024

Je to v poriadku, niekedy som aj 2 dni necitila pohyby, a isla som kvoli tomu aj 2x k dr... bola odpoved - placenta vpredu. Dali ma aj na monitor vzdy, bolo to ok - skus zajst k dr ked sa ti nieco nezda - v tehotenstve maju dr vzdy dobry pristup, ide predsa o dieta.

autor
2. sep 2024

@olivia_c rozmýšľam veru ze zajtra zavolám ci ma zoberú, pretože 4 dní je už dosť a pre môj taky vnútorný pokoj. Poradňu mam až 17teho takže to je daaaleko

olivia_c
2. sep 2024

Urcite chod, aj na pohotovost, nikto ta neodbije, radsej ist, nech to skontroluju.

melany_y
2. sep 2024

Nechcem strašiť na tvojom mieste idem hneď. Ja som necítila,vlastne cítila už málo a nakoniec mi odtekala plodová voda a malý už nemal miesto

klejkaez
2. sep 2024

Ja som zas takto neskor cítila pohyby malokedy nejake riadne. Čím dalej, tym slabšie bývali

mariac91
3. sep 2024

Som tiež 27tt a takisto som mala pár dni takých že som necítila vôbec pohyby. Ale mám doma angelsoud tak som si stále popocuvala srdiečko. To má ukludnilo. Teraz to je tak na striedačku niekedy cely deň nič niekedy zas má šialene dni a kope ako diva. Mám tiež placentu vpredu. Asi závisí ako sa aj to dieťa uloží tam neviem 🤷‍♀️

129oveciek
3. sep 2024

Aj mne sa to pocas tehu stalo a bolo to tym ze sa mi maly otocil, preto som citila inak pohyby.. pre pokoj v dusi chod na ultrazvuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre