Slabé pohyby v 25. týždni

dadkagondova
30. nov 2016

Ahojte. Potrebujem radu som V 25tt A do teraz ma drobček kopkal dosť intenzívne ale pár dní cítim iba slabucke pohyby niekedy až vôbec. U Dr som bola A bábo je úplne V poriadku kopká len ja to necítim. Mali ste to aj vy niektorá? Dosť ma to trápi. Ďakujem za odpovede 😊

philipha22
30. nov 2016

Mna by zaujimalo....preco nenapises jedoducho status vo svojom profile...a nepolozis otazku, ale rovno otvoris diskusiu..

jankalukasova
30. nov 2016

@dadkagondova moja malá sa okolo toho týždňa tiež na pár dní zastavila... proste som ju skoro vôbec necítila, ani večer, ani v noci... ale na tretí deň sa zas rozbehla...

pribinak
30. nov 2016

@dadkagondova babtko je inak otocene, tak preto citis menej pohybov

sandey
30. nov 2016

ja som pri obidvoch velmi malo citila pohyby, v tomto tyzdni by to nemalo vadit, ked je vsetko ostatne ok, moze byt inak otocene, alebo mozes mat hrubsiu brusnu stenu

sandey
30. nov 2016

keby sa tvojej doktorke nieco nezdalo, tak ta posle na podrobnejsie vysetrenie

simonkaa27
30. nov 2016

Babatko sa vraj nemrvi tak isto stale niekedy ma aj take ze je kludnejsie nemusis sa bat a cim je v brusku dlhsie tym menej lebo mu je tesnejsie ale ak sa ti nieco nezda opytaj sa este raz doktorky ale nemylsim ze by to mal byt nejaky problem

sabina1975
30. nov 2016

@philipha22 zaujimalo by ma ake otazky sa mozu davat do fora 1000 x dokola som tehotna vydite to tam a pod . naco je potom forum ak nie na to aby sa kladli otazky

lucia147852
30. nov 2016

je to úplne normálne, aj babatka majú svoj režim a nalady. niekedy sa im chce viacej, inokedy spinkaju alebo majú svoj útlm. a taktiež záleží ako je otočené babo v brušku. či chrbatikom hore alebo dole. Naša má svoje intervaly. Sú dní kedy je jak z divých vajec a potom pauza a len si tam tak vibruje 🙂 keby sa vám vsak niečo nezdá lepšie 2x zbytočne k lekarovi ako vôbec a potom slzy.

lubka123456
30. nov 2016

Ja uz by som nezanedbala nic mozno som priliz bojazliva ale musela som ist na potrat v 24tt a neprajem to nikomu. Len ti poradim uj svoj materinsky instinkt ak sa ti nieco nezda ries to a stoj si za tym. Chod na ultrazvuk pripadne skus aj ineho lekara...

sense
30. nov 2016

akk ti povedala lekarka ze je vsetko v poriadku tak je to v poriadku, ak by sa jej nieco nezdalo urcite to riesi alebo ta nechaju na pozorovani......ak by si necitila ziaden pohyb 24hod. tak treba ist opat k lekarovi, ja som citila tiez malo pohyby placentu som mala v predu aj dcera bola mensia...tak som to moc necitila chodila som casto na doplera aj na pasy kt. preukazali ze sa mala hybe nie sice nejak extremene ale srdiecko bilo pravidelne sem tam sa pohla...bola taky lenoch aspon v bruchu teda..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre