Slabé kŕče, výtok a zvýšená teplota na konci 11. týždňa

11. feb 2024

Ahojte, dnes som presne 11+0 tt a uz 2 -3 dni mám rôzne bolesti v maternici aj v okolí slabín a panvy. raz je to pichanie, raz slabé menstruacné bolesti, raz bolesti po stranách.. dnes od poobedia mám znova slabe menstruacne bolesti a spustil sa mi priesvitný výtok. prisla na mna taká divná slabost a merala som si teplotu a mam ju mierne zvysenú na 37.2 °C. na poslednej kontrole 9+4 bolo bábo v poriadku, srdiecko bilo, velkost zodpovedá a mrvilo sa. mám sa obavať alebo tieto priznaky sú bežné? chorá isto nie som, neboli ma hrdlo ani nadchu nemám.beriem progestenallr od 6tt.

evivb
11. feb 2024

Podla mna urcite je to ok. Tehotenstvo bohuzial boli. 🥲 A vytok som mala od prvych dni...

autor
11. feb 2024

@evivb ďakujem za odpoveď ❤️ doteraz som nič extea nepociťovala, len tento vikend to boli skoro sústavne..na kontrolu idem az za 2 tyzdnez dufam, ze bude vsetko ok..

evivb
11. feb 2024

Niiic? Vazne? 🥲 Tak zavidim. Ja od prveho momentu tahy, pichania, menstruacne bolesti. Samozrejme som sa zlakla, ale Doki iba tolko povedal, ze je to uplne v poriadku, kedze maternica sa roztahuje a rastie. 🙏🏻🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre