Slabé kŕče v 8. týždni

jacmina
20. apr 2017

Ahojte zienky, chcem sa opytat, som v 8tt a dnes som pocitovala slabe krce v podbrusku, pospala som si bolo dobre potom sa to opakovalo, doktorka povedala ze mam si dat magnezium a lezat. No potom prisli krce jak ked som mala kramy silne ako keby ma s nozom pichali mam navstivit pohotovost ? dakujem

sibalka21
20. apr 2017

@jacmina Samozrejme, uz si tam mala sediet, ak nechces o babo prist!!

gabriella93
20. apr 2017

Čo je na bolesti nenormálne pri tehotenstve... Veď sa rozthuje maternica a áno aj to boli... Niekoho viac niekoho menej...Pokiaľ nekrvacas nestresovala by som

jacmina
autor
20. apr 2017

Nekrvacam, tie bolesti boli len par sekundove zatial bolesti nemam. Moze to byt aj tym, ze uz vyse 2 tyzdne som nebola poriadne na wc? kedze kavu nepijem.

beata17
20. apr 2017

Ja som mala pri prvom synovi take silne krce, ze som si musela cupnut a vyckat 😉 roztahovala sa mi maternica ako pise
@gabriella93

gabriella93
20. apr 2017

@beata17 ja tak isto aj pri prvom aj pri terajšom tehu. Taká ostrá bolesť že somnou ani pohnúť... A keď menštruačna tak to som ešte zvládala ale aj to dosť bolelo

gabriella93
20. apr 2017

@jacmina keď sú len pár sekúnd tak sa ti rozťahuje maternica... S tou potrebou niečo urob to moc dobre nieje že nechodíš ... Daj si slivkový kompót

jeennyv
20. apr 2017

@jacmina nebola si 2 t na wc??? Tak tie krcu budu najskor z toho slivkovy kompot, neviem ci v tehu mozes saraticu ale ta je este lepsia..

gabriella93
20. apr 2017

@jeennyv nie saraticu nemôže v tehotenstve

juliet86
21. apr 2017

Preboja dva tyzdne si nebola na wecki??? Tak to ries hlavne. Ved uz to je slor ma pohotovost. Trochu kavy nevadi. Pripadne biely jogurt olej kapista masaz brucha tepla vana. Akoze ries to

jjuliaa
21. apr 2017

Tiez ma v tehotenstve trapila zapcha a ziadne slivky, kapusta a pod. nezaberali. V lekarni mi odporucili psyllium a funguje.

ivankapetka
21. apr 2017

Mna trapila zapcha cely zivot,ani slivky,ani acidko zmiesane s dzusom,ani podobne nepomahali. Potom som zistila,ze scasti mi pomahaju nizkotucne jogurty hned zrana (takze to musi byt fakt dobry humac 😄 ). A teraz som objavila absolutny zazrak,co funguje kazdy den (!!!): 100ml kuskusu zaliat 150ml horuceho mlieka (ja davam aj cukor),odstat,1 jablko a skorica do toho a idem kazdy den - co bolo 38 rokov pre mna nepredstavitelne. Vyskusaj,ale bez skorice (v tehotenstve som ju mala iba 3-4 razy,neodporuca sa). Ale tajomstvo je v kuskuse 😄

jacmina
autor
21. apr 2017

No zienky ked som rano nevracala co za posledne tyzdne bol moj zaludok obrateny , s tym prisli aj krce tak som pre istotu sla ku doktorke, male je v poriadku, srdiecko bije nadherne, preplakala som celu cestu ale balvan opadol zo mna veeelky 🙂 uz len poriesit wcko a dufam ze uz bude vsetko ok 🙂 dakujem za rady ;)

blue_eyes
21. apr 2017

@jacmina tiez som v 8tt a kludne si daj kavu s mliekom par glgov...🙂

gabriella93
21. apr 2017

@jacmina len sa takto nestresuj za každé pichnutie lebo to robí ešte väčšiu zlotu ako čokoľvek iné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre