Skusenost s liekom Entizol 500 mg

sabinka277
26. aug 2015

Ahojte mate niekto skusenost s tymto liekom?? Pripadne neziaduce ucinky??

seahorse27
26. aug 2015

Ahoj. Mne to naordinovali v nemocnici napriek negativnej kultivacii, ked som bola tehotna a hrozil mi predcasny porod - zevraj pre istotu. Brala som to tyzden 1x denne, ziadne neziaduce ucinky som nemala.

barboorka
26. aug 2015

@sabinka277 ahoj, ja som ho uzivala viackrat na crevny zapal; vzdy som bola velmi malatna, ospala a citila som horku, kovovu pachut v ustach.. ale vzdy pomohol 😉

seahorse27
26. aug 2015

Aby som to upresnila, ja som mala vaginálne tablety.

sabinka277
autor
26. aug 2015

Ano ano aj ja mam vaginalne tabletky vzdy jeednu vecer...a tiez malatna a bolest brucha...vcera som mala prvy krat uvidim co dnes vecer somnou urobia.

seahorse27
26. aug 2015

@sabinka277 áno? Ja som si to dávala tesne pred spaním, takze malátnosť som necítila a brucho ma nebolelo vôbec. Ty sa cítiš malátne aj ráno alebo cez den?

barboorka
26. aug 2015

jaj, baby, tak to ja som uzivala normalne tabletky, nie vaginalne 😉 ale drzim palce, nech pomozu co najskor a bez vedlajsich ucinkov 😉

sabinka277
autor
26. aug 2015

@seahorse27 nie ale ja nezaspim hned...tak ja to citim ked som este hore a sem tam idem na wc a je mi malatne a chcelo sa mi spat potom neviem ako som zaspala a po 2 mesiacoch som sa prvy krat cez noc ani raz nezobudila..a tobje co povedat...

seahorse27
26. aug 2015

@sabinka277 Ja pravda, ze aj ja som spala ako drevo, ale ja som brala aj kopec iných liekov, takze som to pripisovala skor im...toto je antibiotikum, ani by mi nenapadlo, ze to moze takto posobit a este ked sa to aplikuje takto lokalne...neberies aj nieco ine okrem Entizolu? Ja som brala Ventolin na tvrdnutie brucha 4x denne a to som teda citila utlm po kazdej davke...ale tak to je utlmovak sam o sebe...k tomu este magnézium...

sabinka277
autor
27. aug 2015

Nie nie iba toto beriem...aj vcera som zaspala ako dudok...ale to bruchho stale...

seahorse27
27. aug 2015

@sabinka277 je bolesť brucha popísaná ako nežiadúci účinok v príbalovom letáku?

lucinkaboz
13. máj 2023

@sabinka277 otras , palenie zaludka ako otravena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre