Skrátený krčok

19. okt 2023

Ahojte mam krcok na 2.4 cm kludovy rezim a som v 28 tt …dr ma strasi ze uvidime sa este urcite v nemocnici s tvrdnutim bruska …🥺dnes mi to povedal myslite ze je pravidlo ze minto brusko bude tvrdnut ?? A naozaj skoncim v nemocnici ? 2x magnerot a utorgestan dakujem

123miaa123
19. okt 2023

Ahoj, ja som mala taký nález v 29 tt a dcéra sa narodila 40+4 🙂 oddychuj nenamahaj sa, papaj magnezko, dávaj si utrogestan a bude dobre 🙂 ja som sa zľakla toho, že budem v nemocnici až do pôrodu a nakoniec som to zvládla doma ale je pravda, že som ležala väčšinu dňa a pozerala filmy maximálne niečo navarila :D

autor
19. okt 2023

@123miaa123 dakujem pekne ..nebola si cely cas nikde ani na orechadzke mensej ? Ja by som bola stastna keby vydrzim aj do 37-38 tyzdna 🙏🏻🙏🏻🙏🏻aj ja sa snazim iba lezat

dzulik_
19. okt 2023

Taký nález som mala asi od 20tt, aj som si poležala v nemocnici asi mesiac (ale už som mala predchádzajúceho tehotenstvá so zlým koncom, tak hlavne preto). Porodila som v 37tt nakoniec 🙂
Hlavne oddychuj a nenamáhaj sa 🙏🍀

123miaa123
19. okt 2023

Prechadzka najviac 40 minút niekde v okolí blízko domova a keď mi už začalo tvrdnuť brucho tak už som si išla ľahnúť. Keď som bola na návšteve tak samozrejme, že som tam ležala na gauči 😁 vydrž pár týždňov, lepšie je ležať doma ako v nemocnici

autor
19. okt 2023

Dakujem vam zienky a este jedna vec lezali ste s hore panvou alebo staci normalne lezat toto ma zaujima

123miaa123
19. okt 2023

Ach, boli pokusy, že som si dala vankúš pod panvu ale skoro mi odumreli kríže 😅 tak som si na noc dala pod matrac vankúš a mala som naklonený celý matrac a to sa dalo vydržať... Po 35tt som už na to kašľala a do 40tt sa aj tak nič nedialo😅 vraj je to už zastarala metóda to vypodloženie panvy tak neviem...10 lekárov 10 iných názorov...tam ide hlavne o to aby sa nevyvíjal tlak na krčok hlavne pri chôdzi upratovaní apod...

dzulik_
19. okt 2023

Autorka, ja keď som ležala v nemocnici, tak áno dali ma dolu hlavou 🤣 aj doma som tak mala matrac podložený

autor
19. okt 2023

Ved toto v nemocnici sa to da ked je na to postel ale doma ked si aj dam vankus mam pocit ze hlava nieje nizsie ako panva …och iba mam stresy z toho

autor
20. okt 2023

A tvrdlo vam aj brusko z toho ?museli ste byt v nemocnici ?

nin12345
21. okt 2023

Ahoj toto sa stalo aj mne brala som tiez utrogestan a magnosolv a do nemocnice som teda nesla len som mala mat kludovy rezim no a nakoniec som porodila este tyzden po termine! Cize neobavala by som sa

autor
21. okt 2023

@nin12345 joooj dakujem ❤️ja by som bola stastna keby aj 37 porodim 🙏🏻a dufam ze v decembri sa budem moct aj hybat trosku🙄

nin12345
21. okt 2023

Ja som sa uz potom na to vykaslala hybala som sa az az a aj tak tyzden po.. uz mi chceli pomaly vyvolavat porod. Drzim palce❤️

autor
21. okt 2023

@nin12345 dakujem ❤️🙏🏻🍀tak verim ze aj ja vydrzim co najdlhsie a mozno aj daku polhodinovu vychadzku mi dovolia 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre