Silné bolesti v podbrušku v noci

12. júl 2024

Baby prosím vás dnes som v noci mala take bolesti ako pri menštruácii take celkom silne kŕče veľmi sa toho bojím

Neboli to bolesti ako keď sa naťahuje maternica boli väčšie a intenzívne až som sa na to zobudila a trvali hlavne keď som spala na chrbte

Teraz rano to utíchlo už sú len take veľmi jemne (v tomto obdobi by som nemala menštruáciu) a som v 10tt a presne v tomto obdobi sme o prvé babo prisli preto ma to vystrašilo

ALE možno hlúposť napíšem 3 dni som jedla hrachovu polievku mala som na nu strašnú chut 😅 môže to byt aj tým?

feiticeira
12. júl 2024

Mne hovoril na zaciatku tehu moj gynekolog, ze hocijaka neutichajuca silna bolest v prvom trimestri a aj hocikedy, je dovod na to ist na pohotovost. takze neries tu, ci si hrach jedla ci co. Chod k lekarovi a po tvojej skusenosti by som urcite necakala na nic....

diewcatqoo
12. júl 2024

Podla mna je to ten hrach. Ale na tvojom mieste by som sla teraz rano k svojmu gynekologovi pre istotu, nech pozrie, ci je vsetko ok.

ella1234
12. júl 2024

Pre svoj pokoj a aby si nebola v strese by som sa sla dat skontrolovať lebo ten stres škodí najviac.
V ziadnom prípade ti nie je zle z jedla ktoré si zjedla 3 dni dozadu.

autor
12. júl 2024

@ella1234 nie 3 dni dozadu ale 3 dni po sebe 🙂

ella1234
12. júl 2024

😱😱😱 Panebože 🤣🤣 tak teraz tazko povedať 😁 snad to je ten hrach a mozno uz aj babo naznacuje ze mama stačí 🤣

autor
12. júl 2024

@ella1234 už som ho vykydla do záchodu 😂 keď ja na nič nemám chut zo vsetkeho ma naťahuje a potom príde chut na hrniec hrachu 🤷🏽‍♀️ cely deň už bez bolesti zle mi je tak verím že to bol ten hrách 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre