Silné bolesti v 7. týždni

10. apr 2024

Ahojte. Som v 6+6tt. Včera som bola na sono, všetko je v poriadku, aj keď malinke ešte nie je vidno. Nekrvacam, nešpinim. Ale už sa mi stalo druhý krát v noci, že sa mi snívalo o sexe a zrazu som sa zobudila na brutálne bolesti podbrušku, tam kde je maternica. Ale keď hovorím brutálne tak brutálne. Nedá sa mi vtedy ani postaviť, ani vystriet, proste nič len čakám co to prejde. Prvýkrát to do minutky odznelo a spala som ďalej. Túto noc, teda po hodine spánku som sa na to zobudila, strašne to bolelo, krútila som sa po celej posteli. Totálne som sa spotila, vyzvracala som sa, potom vykakala a bolesti prešli a teraz ani neviem že by sa niečo také udialo. Na noc si vkladám progesteron, ale z toho si myslím ze to nemôžem mať. Nikdy som z neho nemala dáky problem. Môj doktor tvrdí , že bolesti sú normalne, že sa roztahuje maternica, ale až takéto bolesti???

nikoleta999
10. apr 2024

Zrejme si prežila orgazmus v sne a nastali sťahy maternice ... Pre istotu by som ale opäť zavolala gynekologovi ..

bambieblue
10. apr 2024

Tvoj doktor by ta mal prv vyšetriť až potom tvrdiť že sú bolesti normálne. Ak ti je stále takto bež do nemocnice určite takéto bolesti nie sú normálne

autor
10. apr 2024

@bambieblue no ved včera som bola na vyšetrenie a povedal ze je všetko ôk a ze bolesti sú normalne. Každopádne teraz je všetko ok, ale ak ešte raz pridu také neznesitelne bolesti pôjdem na pohotovosť

bambieblue
10. apr 2024

Áno včera ta pozrel a bolo všetko ok ale ty si zobudila až dnes na veľké bolesti toto normálne není. Mám tri deti a za sebou 3 potraty a takéto bolesti som mala keď bolo už niečo zlé. Bola som v 16 tt na kontrole všetko v poriadku a o dva dni presne ako ty píšeš bolo ráno išla som sa najesť keď zrazu veľké bolesti ani vystret som sa nemohla ,vygrcala som sa volali sme záchranku a museli ma prenášať na nosítka co som nevedela vstať a keď sme došli do nemocnice doki mi povedal že bábo už nežije... Nekrvacala som nič no náhla ostrá bolesť. A keď som potom ešte potratila tiež 7 a 9tt tiež som začala mať najprv bolesti a tiež som myslela že je to normálne ale potom o týždeň dom začala aj krvácať a vedela som že je zle.
Preto prosím daj na seba pozor ono sa rýchlo zlé stane,vieš co mi môj doki hovoril na každej prehliadke? Mala som rizikové a skracoval sa mi krcok no zakaždým keď som sa ho pýtala ci je všetko ôk mi odpovedal : ,,Viete teraz je všetko ok ale keď odídete z čakárne za pol hodinu môžte začať rodiť,, Stav sa môže zmeniť z minúty na minútu,, Na to sa nespoliehajte,,.
Toto mi zakaždým hovoril. A aj som rodila predčasne. Ale toto čo si písala no není to normálne, nespoliehaj sa na jeho slová ak zase niečo také sa stane rovno Bež do nemocnice prosím 🙏

autor
10. apr 2024

@bambieblue ďakujem veľmi pekne

bambieblue
11. apr 2024

Nemáš začo ďakovať 😇 A ako sa dnes cítiš? Je ti lepšie? Už na nebolelo tak silno v podbrušku? Ešte som zabudla napísať že magnézium pomáha na tie kŕče, ja som ho užívala celé tehotenstvo aj koli tvrdosťou brucha

chicca555
11. apr 2024

zazila som presne to iste, do tyzdna som zacala krvacat, nasledoval MA ☹ bola som v 7.tyzdni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre