Silné bolesti krížov

alexsa0078
Dnes o 17:02

Ahojte, chcem sa opýtať či ste mali/máte problém s krížami v tehotenstve, konkrétne už v prvom trimestri. Ak áno, riešili ste to nejako, fyzioterapeut napríklad? Mne stačí, že som dlhšie v stoji alebo prejdem pár metrov a už cítim silné ťahanie v krížoch, občas mi to prejde do svalín. Musím sa skrčiť alebo si sadnúť, vtedy sa mi to trochu uvoľní. Neviem či je to normálne a hlavne v tak skorom štádiu. Ak máte niekto podobné skúsenosti budem rada, keď poradíte, ak ste to nejako riešili. Ďakujem 🙂

ronie338
Dnes o 17:37

No fyzio ak len jemne cvičenie ale toto by som riešila s lekárom také bolesti

alexsa0078
autor
Dnes o 17:54

@ronie338 na každej kontrole to lekárovi spomeniem, ale odpoveď je vždy rovnaká, že je to normálne zväčšuje sa maternica

melissa_19
Dnes o 17:58

@alexsa0078 bohužiaľ, aspoň ja mam takú gyn.. všetko zvaľuje na to ze to je normálne, alebo na stravu.. ešte ani raz sa nestalo žeby mi reálne pomohla :D to oni budu mat všetci takú diagnózu asi🤣

ronie338
Dnes o 18:17

Ja keď niečo som spomenula pozrel a podla toho ale také bolesti ze neviem fungovať som nemala v žiadnom štádiu tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre