Silná únava v 8. týždni

kobylka002
25. sep 2024

Ahojte viem že rôzne druhy veci trápia ženy v tehotenstve,že to patrí k tomu ale ja momentálne bojujem s extrémnou únavou,ale takou ktorá má núti sa doslova dobudovať k bežným činnostiam,neustále sa mi točí hlava bolí hlava stej únavy ak si pospim je to ešte horšie ešte viac som rozbitá a vtedy má extrémne bolí hlava,tak ma teda zaujíma že či vám túto unavu (tie ktoré.ste mali)pomahalo niečo zmierniť ? Alebo len proste pretrpieť ? 😌

deti95060810
25. sep 2024

mala som pri dvoch tehu... mne pomáhalo si zdriemnuť... po čase to prešlo.

bublinka1426
25. sep 2024

@kobylka002 uplne normalne. mne pomahali mini spanky cez den * samo, ze az po praci.
ale neskutocne som bola unavena, tak inac.

gaia14
25. sep 2024

Tiez som mala, nepomahalo nic, len spat, mne to nastastie vyslo na vianocne obdobie, zvysok som co najviac mala home office, tych par dni v kancelarii sa mi az chcelo plakat ako sa mi chcelo spat...

lilli110
25. sep 2024

@kobylka002 Nepomahalo nic, len vydrzat. Kazdy vecer po praci, ked som navarila, dala prat, nakrmila deti...atd.😅 tak som na 20 min zdriemla. Obcas ceke vikendy prelezane...neurobila som ze nic...aj take boli. Objednala pizzu 🙈 Len som zvracala a spala. Ta extremna unava presla niekedy cca v polke tehu. Mozno trosku skor. Drzim palce. Stoji to za to ❤

butterflyeffect
25. sep 2024

U mna od zaciatku tehotenstva unava+ k tomu nespavost, takze ani take ze extra pospat sa mi nedalo… ustupilo to postupne, no aj v druhom trimestri take etapy ze jeden den unava, druhy den plno energie…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre