Silná nádcha v 33. týždni

25. okt 2020

Pomoc, už presný týždeň ma drží brutálna nádcha, upchaty nos a už mi ide na nervy aj ten môj zmenený hlas 😁 z nádchy. Používam morskú soľ v spreji a coryzaliu na cmulanie. Dnes som už vzala detské kvapky nasivin. Topka u mňa pri nádche je Vibrocil no ten sa v tehotenstve nesmie tak bohužiaľ. Máte niečo zaručene co čím skôr pomôže? Už mi to dosť vadí, čakala som ze to prejde za 4dni a už 7.dmi deň a nezlepsuje sa 🤔

luulinkaa
25. okt 2020

Ahoj, ja som mala tiež nádchu vyše týždňa, bola som už zúfalá, nič nezabralo. Nakoniec som si to riskla a dala si olynth a úplne nový život, 2x za deň a teraz je tretí deň a cítim sa takmer zdravo. A dosť mi pomohol aj anticol. 😉

autor
25. okt 2020

@luulinkaa no uvidím ja ako do rána, lebo mi je ešte horšie. Poobede ma začala bolieť pravá strana tváre už, hlava a ucho takže zrejme zavolám Dr nech mi predpise niečo čo môžem aj v tehu. Pred rokom som mala toto iste, z nádchy upchate dutiny a prešlo to až do uší(brutálna bolesť) , pomohli len atb.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre