Silná nádcha v 14 týždni

miselll99
30. sep 2012

Ahojte kočky, máte prosím Vás skúsenosti s nejakými doplnkami resp. užívaním liekov pri nádche? Nemám horúčku, len silnú nádchu. Ako som sa dočítala nemôžem piť x byliniek. V lekárni som bola a dali mi homeopatiká ossciolococcinum a cmulacie tabletky propolky malina a šípka. Poznáte nejaké rýchle triky ako sa tejto pliagy zbaviť? Môže sa stať niečo bábätku počas choroby ? ja som v 14 tt.
Ďakujem Vám

majuskacechova
30. sep 2012

mne pomohlo preplachovat si nos slanym roztokom. do litra vody vsypat 9g soli, nechat prevarit, po vychladnuti skladovat v uzavretej nadobe 🙂

evelin325
30. sep 2012

@miselll99 ja keď mám nádchu, hneď dám homeopatiká /Nat Chlor/ 3xdenne jednu tabletku, na druhý deň je po nádche, super vec, odporúčam.Môžu detičky od narodenia, tehotné aj kojace matky.V Nemecku sa používajú už dlho, na Slovensku je ich problém zohnať, hlavne treba dávať pozor, aby išlo o nemeckého výrobcu.

miselll99
autor
2. okt 2012

Ok ďakujem ti veľmi pekne, ja mám pocit že mi tie Oscio... pomohli len som dosť zahlienená ;( tak soplím a kašlem o sto šesť. Niekedy ma až bruško z toho bolí tak sa snažím ani nesopliť ani nekašlať ;(

evelin325
2. okt 2012

@miselll99 nemáš začo, prajem ti skoré uzdravenie 🙂

miselll99
autor
2. okt 2012

Ďakujeeem ;)

katren
2. okt 2012

@miselll99 kup si Sinupret a Coryzaliu na sople 😉 na kasel Hedelix alebo Stodal 😉

miselll99
autor
4. okt 2012

Ďakujem hrdielko už nebolí už ma trápi len ten sopel a hlieny ;) 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre