Serlift a tehotenstvo. Poradíte?

motylik777
25. júl 2014

Ahojte,

chcela by som sa Vás spýtať, už 10 rokov sa liečim na úzkostno - depresívnu poruchu , otehotnela som pred 3 mesiacmi a vysadila lieky. Pocity näpatia a úzkostí sa vrátili a moja doktorka psychiatrička mi predpísala serlift, gynekologička mi povedala, že mi ho odporúča brať, že mala také mamičky a všetko bolo v poriadku.
Máte nejaké skúsenosti s týmto liekom, malo to vplyv na bábätko, pomohol Vám? Myslíte , že je lepšie brať liek alebo to skúsiť predýchávať a inými metódami?
ďakujem pekne za reakcie a skúsenosti

mammaroma
25. júl 2014

Aj pre Teba aj pre Tvoje bábätko je dôležité, aby si bola v psychickej pohode. Žije v Tebe a je s Tebou prepojené, nielen pupočnou šnúrou. Zrejme Ti tento liek pomohol zlepšiť kvalitu života, ak Ti ho teda obe lekárky odporučili, tak neváhaj, každý lekár je obozretný, kým predpíše tehotnej žene liek. Samozrejme aj relax a rozptýlenie, všetko, čo Ti je príjemné, má svoj význam. Veľmi Ti držím palčeky a prajem všetko dobré Tebe aj bábätku 🙂

marlenka75
25. júl 2014

Ahoj moja, aj ja som počas tehotenstva brala antidepresíva a všetko bolo ok, dcérka je zdravá 🙂

azenka
25. júl 2014

kludne ho mozes brat, mam s nim skusenosti.

jerryjanka
25. júl 2014

všetky tri moje tehotenstva som ho brala, teda teraz treti krat ho beriem obe doteraz zdrave dufam že aj tretie bude

dada2118
25. júl 2014

Ahoj,mne ho.tiez predpisala s tym,ze jej pacientky ho brali a vsetko bolo ok.je to lepsie,ako sa trapit neustále cele tehotenstvo.to moze babatku viac uškodiť.

britkasonca
26. júl 2014

ahoj aj ja beriem ale triticco to je liek na úzkost aj na spanie v jednom....volala som jednej primárke odborníčka na klinickú farmakologiu v tehotenstve a povedala že ženy ho možu brat aj ten serlifit škodí to menej ako keby si ho vysadila pre malé.....lebo ked si v pohode ty je aj krpec....tak ja nestresujem a normálne beriem liek ktorý brat musím...

lila24
6. aug 2014

čaute baby aj ja to mám lezie mi to na nervy, v kuse niečo robím ale stále sa tie vtieravé myšlienky vracajú, beriem serlift, nič mi nebolo všetko bolo v poho až po mojej operácii ako mi vyberali obličkové kamene sa to spustilo, teraz s tým sama musím zápasiť poradte niečo, čo Vám pomohlo 🙂 dik za všetky rady

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martina_nina
29. okt 2018

Ahojte dievčatá ktoré ste brali počas tehotenstva serlift ako to dopadlo detičky co sa v narodili boli v poriadku? a aj teraz z odstupom času?

karolinabese
15. apr 2019

Mna by tiez zaujimalo ci je vsetko s babatkami ok. Som v 6tt a neviem ako to dam... brala som citalec 3m a teraz tyzden nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre