Serkláž a otváranie sa

mius12345
31. jan 2022

Ahojte, možno mi budete vedieť poradiť.. v decembri mi robili serkláž pre vnútorné otváranie krčka maternice.. po zašití bolo všetko v poriadku aj na kontrole 10.1. No pred týždňom v utorok išiel so mňa taký tahavy hlienovity výtok, hneď ma hospitalizovali, že sa znovu otváram a nevyzerá to dobre. Chcem sa opýtať je šanca, že ten steh to otváranie nejak zastaví? Nič ma chválabohu neboli,nekrvacam. Som v 20+6 tt.🙏Za akúkoľvek radu alebo odpoveď ďakujem 🙏❤️💙

jaga18
31. jan 2022

Ťažko povedať, mne po serklazi museli v 42.tt vyvolávať pôrod. Do 36 tt som ležala v nemocnici, potom ma už pustili domov, nech sa vrátim, keď sa to rozbehne...

matullienka
31. jan 2022

@mius12345 mne robili serklaz pri prvej a zvyšok tehotenstva som prelezala s nohami nahor, nakoniec som rodila 3 dní pred termínom, steh mi vyberal v 38 tt lebo už som cítila akoby sa zarezaval čo nakoniec potvrdil aj dr. Pri druhej mi serklaz nerobili, v MT nemocnici to nerobia a ležala som tam 6 týždňov s konskými dávkami magnézia pustili má potom v 33 tt malá sa narodila 38+5, takzeu je to individuálne hlavne kľud, žiaden stres a oni určite urobia všetko pre to aby si vydržala. Držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre