Sedatif PC v tehotenstve

jessi06
12. feb 2024

Ahojte užívaťe niektora? Som v 5tom mesiaci a mávam busenie srdca dávam si aj magnézium. Pred tehotenstvom som brala na úzkosť antidepresíva. No teraz nič neužívam. No vtom PC sedatif je aj lastovičnik väčší a ten sa vraj neodporúča v tehotenstve zevraj je jedovaty. No v lekárni mi ho poradili ze sa môže v tehotenstve brat. Tak neviem 🤷‍♀️

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cookie29
13. feb 2024

Je to homeopatikum, nema to ziaden ucinok...
Citujem: Berúc do úvahy výšky riedenia jednotlivých zloziek, SEDATIF PC, tento liek sa môže užívať počas tehotenstva a dojčenia.

noami12
13. feb 2024

@jessi06 ja som brala mne ho odporucila gynekologicka 🙂

konek
16. apr 2024

Sedatif PC je homeopatikum, nema to ziadny efekt, odporucam vybehnut za doktorom, bude to lacnejsie a hlavne efektivne 🙂

ivka11to
16. apr 2024

@jessi06 Ja som uzivala v tehu a v pohode. Preco tu pisete, ze neucinkuje? Za to, ze je na prirodnej baze neznamena, ze necinkuje preboha...ucinkuje na ukludnenie, proti nespavosti, nervozite.

jessi06
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jessi06
autor
16. apr 2024

@ivka11to nepísala som ze nezaberá mne zaberá len obsahuje jednu zložku ktorá v tehotenstve je zevraj jedovata. Tak neviem 🤷‍♀️

ivka11to
17. apr 2024

@jessi06 jasne, nemyslela som vas, ale ostatne diskutujuce to tu pisali. Ja som mala tiez busenie srdca v tehu, pijete dostatocne vela tekutin? Aj ten horcik je fajn a mozno chyba i zelezo. Mne bolo uz vseliako zle potom pri testoch v 3. trimestri mi zistili malo zeleza. Aj som byvala dost unavena. Drzte sa, ohladom lubovnika neporadim, ale mne to neublizilo.

jessi06
autor
17. apr 2024

@ivka11to aj malo železa mam áno, sem tam si ten sedatif PC dám ale viac to magnézium. Ďakujem pekne podobne aj vy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre