Seborea vo vlasoch sa v tehotenstve zhoršila

lukina26
30. apr 2020

Ahojte,

už pred tehotenstvom som ,,trpela,, seboreou vo vlasoch a teraz keď som tehu sa mi to len zhoršilo. Chcem sa spýtať či máte niektorá s tým skúsenosti a čo Vám pomohlo lebo mne z volnopredajnych šampónov nič nepomáha 😌

babyfrog
30. apr 2020

Šampuch od Ponio s pyrotinom zinku a ichtamolom topka...

solange7
30. apr 2020

@lukina26 neskusila si od Biodermy jemne umyvacie sampony? Mne velmi pomohli, mala som rozmokvane loziska za usami. Strasne to bolo neprijemne ale pomohli mi produkty z rady Nodé.
Niekde sa tu pisalo o kreme SkinCap, ze obsahuje kortikoidy, to som vsak zistovala a nieje to pravda. Mala som ekzem po celom tele a ten krem je fakt maly zazrak. Obsahuje mnozstvo zinku, a do par dni som mala kozu v top stave. Myslim, ze maju aj sampony. Z volnopredajnych produktov mi nepomohlo nic okrem tohto kremu. Som velmi rada, ze som ho po tolkych precitanych diskusiach nakoniec vyskusala.

teressa30
30. apr 2020

ahoj, ja som mala chvíľu problém, neviem, či to bola až seborea... alebo len taká šupinatá pokožka... ale, čo mi hneď pomohlo bol šampón
https://www.biosujo.sk/obchod/ajurvedske-pripra...

mariet24
30. apr 2020

Ja mam silnu seboreu, pocas tehotenstva mi dr nechcel predpisovat nic (inak aj sampon mam na predpis) tak som pocas tehu striedala dva sampony nizoral a epoch. A je to fajn, nie uplne super ale znesitelne...

ivangeline
30. apr 2020

Ja si nie som istá,čo to mám vo vlasoch. Najskôr to ale praveké naopak. Zlepšilo sa to v tehotenstve..

lukina26
autor
30. apr 2020

Ďakujem baby skúsim ešte čo ste mi poradili, uvidím či niečo zaberie.
@mariet24 mne nizoral vôbec nepomohol ani pred tehu😏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre