Šalviový sprej v tehotenstve

26. jan 2021

Ahojte, bola som nachladnuta a davala som si vkuse 2 dni salviovy sprej do hrdla... Viem, ze salvia by sa nemala, ale povedala som si, ze je to lokalne.. Teraz citam, ze tieto alkoholove extrakty obsahuju mutagenny thujon.. Dost som z toho mimo.. My sa ešte len snazime, bola som na ovitrelle injekcii, teraz beriem utrogestan, keby som to takto pokaslala ak sa konecne zadarilo, tak by ma asi porazilo.. Brali ste ho niektora v tehotenstve a bolo vsetko ok? Ďakujem

sisa_s
26. jan 2021

V prvych dnoch po oplodneni plati pravidlo "vsetko alebo nic", cize bud nejaka latka poskodi plod a nastane potrat, alebo sa nestane vobec nic...takze ked sa este len snazite, nestresovala by som

autor
26. jan 2021

@sisa_s ďakujem, ja este aj za to, ze beriem ten uterogestan, aby sa udrzalo.. Ale to by som nebrala az tak dlho sice, ak by nieco nastalo..

sisa_s
26. jan 2021

Tak casto zeny ani nevedia, ze su tehotne prve tyzdne a fajcia, piju, uzivaju lieky..ale nemyslim, ze by tak kratke uzivanie spreja uplne na zaciatku malo velky vplyv

autor
26. jan 2021

@sisa_s ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre