Ružový výtok v 8. týždni

ivuskake
22. dec 2021

Ahojte,dnes som 7+6tt a po wc som mala jednorazovo ružový výtok.trochu má pól dňa boli brucho ako pred MS..čo je vraj normálne. Zajtra mám ísť k môjmu lekárovi . Myslite že je zle a letieť na pohotovosť?

barbora0308
22. dec 2021

@ivuskake pokial sa jedna o jednorazovy ruzovy vytok a vzhladom na to, ze zajtra ides na kontrolu ku gynekologovi, tak by som v klude pockala do zajtra na vysetrenie. Ak by sa to zhorsovalo, silne krce v podbrusku, nedajboze by si zacala krvacat jasnou cervenou krvou, tak ihned na pohotovost! Teraz si lahni, oddychuj, nohy vylozene, daj si C-cko, pi vela tekutin a hlavne bud v klude ;) prajem vsetko dobre! 🍀

ivuskake
autor
22. dec 2021

@barbora0308 si poklad. Ďakujem krásne ❤️

agacela
22. dec 2021

@ivuskake bola som na pohotovosti v rovnakom týždni ako si teraz ty … aj kvôli rovnakému problému… nič nezistil 🙂 môj gyn mi vysvetľoval že to sa placenta pretlka a zakorenuje cez výstelku … sby potom vedela správne fungovať … že je to bežne v tomto týždni 🙂 keby sa to opakovalo alebo pretrvávalo tak určite chod… teraz sa neplaš 🥰

ivuskake
autor
22. dec 2021

@agacela veľmi krásne ti ďakujem..ani nevieš ako si má upokojila 😍

agacela
22. dec 2021

@ivuskake naozaj buď v pohode … ja som išla cca po 1,5h od nálezu a dr hovorí že absolutne tam nič nie je, vsetko čisté … obaja mi vysvetlili že to placenta sa “lepí” a vraj je to taký dokaz ze vsetko funguje tak ako ma 🙂
Drzim palce 🙂

ivuskake
autor
23. dec 2021

@agacela ahoj,nala si pravdu.lekar mi to dnes potvrdil ❤️ Veľmi si má ukludnila. Ďakujem

agacela
23. dec 2021

@ivuskake ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre