Ružový hustý výtok v 12. týždni

26. mar 2023

Ahojte dnes som 12+0 a v noci som mala po utreti ružový hustý výtok. Od vtedy mi nič nieje no celkom ma to vystrasilo. Mate niektorá skúsenosť s takým výtokom? Ďakujem

dadka128
26. mar 2023

Predovšetkým by som išla na pohotovosť

calmmeadow
26. mar 2023

nemusí to nič znamenať,ale pre istotu by som išla na pohotovosť

autor
26. mar 2023

@calmmeadow neopakovalo sa to tak nevidím dôvod na pohotovosť. Bolo to fakt len po utreti. Ak by sa opakovalo určite pôjdem

dadka128
26. mar 2023

Tak načo sa tu potom pýtaš, ked máš k tomu taký prístup ?

autor
26. mar 2023

@dadka128 a na co to tu je?? Aby sme sa poradili nie osocovali. Nemám dobrú skúsenosť s pohotovosťou, už niekoľko krát ma pre špinenie odbili. Naposledy keď som ležala v nemocníci so silnejším spinenim babu vedľa mňa skoro nechali vyktvacat keď potratila. Neviem či by si po tomto išla ty na pohotovosť.

dadka128
26. mar 2023

Aha tak radsej by som potratila doma ? .. to aky mala konkretne ona problem to tazko zhodnotiť.. tebe tu tiez babay poradili urcite na pohotovost nie je to sranda co viac sa ti tu sa poradit ? Kazde krvácanie a ruzovy vytok v tehu by sa nemal zabedbat ak nechces ist na pohotovosť tak chod ku svojeje gynekologičke .. a ak nechceš tak tazko ti radit .. ked ti tu niekto napise ale co ved to je v pohode stava bude ti lepšie na dusi ? Este je do vecera daleko co ak zacnes krvacat viac?
Alebo rsp aku radu ocakávaš ?

autor
26. mar 2023

@dadka128 od teba žiadnu. Ďakujem. Nekrvacam a ak by sa to zhoršilo píšem že pôjdem. Bolo to jednorazové a viem ze by som tam išla zbytočne. Vo čakám radu od niekoho kto si týmto prešiel ak si si tým neprešla nemusíš komentovať. Ďakujem.

dadka128
26. mar 2023

Ešte aj drzá si .. ano prešla som si tým v 12 tt, tiež som špinila, ale na pohotovsť som šla dali mi progesterón.

autor
26. mar 2023

@dadka128 vôbec niesom drzá. Ja mam progesteron aj ascuritine a aj dicyone pri krvácaní, viem ze by mi viac nedali.

dadka128
26. mar 2023

Aj ascorutin som brala aj kyselinu listovu .. progesteron som mala vklady do 16tt potom sa mi uz nastastie krvacanie neopakovalo .. ale vobec mi tehu nevychadzalo pocas ms takze to mi bolo vzdy z toho smutno .. babatko mi vzdy zaostávalo

rurutiax
26. mar 2023

Nemusí to znamenať nič, ale ja by som tiež asi zašla na pohotovosť pre istotu. Mne tak zistili hematóm v maternici. Minimálne aspoň skočiť zajtra ku svojmu gyn. 🙂 Nemala si náhodou sex? Ja som mala tiež ružový výtok po sexe a gynekologička mi to vysvetlila tak, že tam dole je všetko prekrvené a občas sa stane, že nejaká cievka praskne.

yvanielka
26. mar 2023

Nemala si mať teraz niekedy menštruáciu? Ja som mala prvé 4 mesiace v deň MS ružový výtok, prípadne aj trošku krvi a nič to nebolo našťastie, teraz začínam 38. týždeň.
To je moja skúsenosť - ale ak sa necítiš dobre, alebo máš aj bolesti šla by som k Dr. Keď nie na pohotovosť tak ráno ku svojmu gynekológovi.

katka281
26. mar 2023

Aj ja som ho mala presne v tom tyzdni ako ty. Volala som do ambulancie, doktor mi kazal vylozit nohy a setrit sa. Ak by sa to opakovalo, mam prist. Tiez tvrdil, ze to byva bezne po sexe v tehotenstve (avsak ja som ten tyzden ziaden nemala), alebo ze som sa prilis s niecim natahovala/namahala. Uz sa to neopakovalo, porodila som zdraveho syna. Ak budes citit nejake bolesti alebo by krvacanie pokracovalo, skoc za svojim doktorom 😉 radsej "zbytocne" ist, ako ist neskoro...

autor
26. mar 2023

@rurutiax kdeže po 8 rokoch a potratoch je toto tehotenstvo zázrak aj keď je s IVF na sex nemáme nai pomyslenie. Ale môže byť ze niejaka civeka. Zalial sa cítim dobre, nič sa neopakovalo. Ďakujem za rady a skúsenosti ❤️🙏

autor
26. mar 2023

@katka281 ďakujem určite pôjdem ak by sa mi niečo nezdalo 😊❤️

rurutiax
26. mar 2023

Poznám, tiež som po ivf, akurát čakám dcérku❤️ Držím ti palce.🍀

autor
26. mar 2023

@rurutiax ďakujem aj aj tebe držím palce ❤️😊🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre