Ružová krv v 21. týždni

zsuzsinka16
5. júl 2021

Ahojte som v 21tt...bola som na zachode a po cikani som zbadala ruzovy krv...placentu mam nizsie ulozenu...podla vas mame utekat na pohotovost ci mam pockat do zajtra a ist k svojmu lekarovi?

diaalex
5. júl 2021

@zsuzsinka16 ja by som šla na pohotovosť

zanetakovacsova
5. júl 2021

@zsuzsinka16 určite pohotovosť. Ružová môže byť aj zátka.

adelka2020
5. júl 2021

@zsuzsinka16 ja by som na pohotovosť utekala

lejluska
5. júl 2021

Jednoznačne by som sa šla dať skontrolovať na pohotovosť... mám s tým skúsenosti a ja som mala placentu uuuuplne dole- placentu praevia centralis... nemusí to nič znamenať ale pre istotu....
Držím palce ❤️

zsuzsinka16
autor
5. júl 2021

@diaalex
@zanetakovacsova
@adelka2020
@lejluska dakujem baby boli sme...vsetko vyzera ok...z vnutra krv nevideli.... sice prisli sme domov a znova som mala na papieri krv...uvidime do zajtra...pojdem k svojmu gynekologovi...

21oktober
6. júl 2021

@zsuzsinka16 na krčku maternice môžeš mať žilky ktoré prasknú , aj som tak mala krv v 22 týždni , zvonka .Stalo sa mi to dvakrát za tehotenstvo , pekne som donosila a porodila.

zsuzsinka16
autor
6. júl 2021

@21oktober hej vraveli, ze asi zilka...pri placente mam strasne tenke tie cievky...aj dneska som mala este troska krvy na papieri...len neviem co s robotou...jasne teraz budem chvilku PN...len neviem ako dalej

zanetakovacsova
6. júl 2021

@zsuzsinka16 a nedajú vás pre istotu na rizikové?

zsuzsinka16
autor
6. júl 2021

@zanetakovacsova no som vedena ako rizikova...dneska znova som bola u lekara, lebo zacala som uz silnejsie krvacat, ale tvrdia, ze to neni gynekologicka stranka, ze z vnutra som cista...mam aj hadicku zavedenu do oblicky...ci odtial krvacam nevedeli povedat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre