Rosalgin - návod na použitie

dominika_klara
30. dec 2016

Dievčatá, neberte ma prosím za analfabeta.

Ale nikdy som Rosalgin nepoužívala. Nemávala som ani nejak problémy s mykózami. Až teraz , keď som tehotná. Lekárka mi predpísala výplach Rosalginom v kombináci s Macrimorom.

Problém nastáva v používaní. Ako si mám vlastne Rosalgin aplikovať, keď v návode píšu , že sa treba snažiť roztok udržať niekoľko minút v sebe čo je logicky nemožné? :D Hneď ako som začala vytláčať do seba nádobku, tak začala zo mňa ihneď vytekať von...Pokiaľ ma niekto nezavesí za nohy dole hlavou, tak iný spôsob neviem nájsť, ako na to..
Poradíte? Ďakujem

tyelde
30. dec 2016

Tak si skús ľahnúť s vyvýšenou panvou napr

dominika_klara
autor
30. dec 2016

@tyelde a v praxi to znamená čo? :D Lahnúť si do vane? A ešte aj s vyvýšenou panvou?Fuu to sa budem cítiť ako pri nacvičovaní kamasutry...

tyelde
30. dec 2016

@dominika_klara tak osobnú skúsenosť nemám, ale áno, to by mohlo fungovať 😉 a ešte aj riťku tým posilníš 👍

mattkapd
31. dec 2016

Mne to udržať išlo.. A to som si to robila postojacky vo vani.. Zapoj troska svaly.. Je to ako keď sa ti chce cikat ale nemôžeš ísť na záchod a musíš vydrzat.. Inak neviem ako ti poradit..

silvapokorna
31. dec 2016

Ahoj, ja Rosalgin používam a nikdy som neriešila zadržiavanie. Výplach robím pomaly a po častiach. A normálne po stojačky 🙂 A zaberá výborne aj tak. Držím palce. A prajem inak pohodové těhu 😉

dominika_klara
autor
31. dec 2016

@silvapokorna Ďakujem pekne za radu a aj za prianie. Lebo som sa na tom zabávala , ako mám vlastne v sebe udržať tekutinu :D A nacvičovať s bruškom dajaké harakiri cviky vo vani mi moc nejde :D

dominika_klara
autor
31. dec 2016

@mattkapd to som teda riadny manták :D No keď ma moj manžel videl čo stváram vo vani, tak sa bál že spácham samovraždu :D

muffinka8
31. dec 2016

@dominika_klara nemusíš to tam udržať a aj tak to bude účinkovať. Len to aplikuj pomaly.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre