Ráno vypľúvam hlien s trochou krvi

dominika0106
29. apr 2021

Chcela by som sa opýtať, som momentálne v 33 tt. V 29 tt som ráno mala pocit hlienu v krku a išla som to vypľuť a vypľula som krv a ako keby malú zrazeninu. Bola som aj na urgente, krvné testy som mala v poriadku, aj CRP. Na ORL mi povedali, ze mam v nose zatečenú krv, ze mi to môže zatekať, ale bolo by dobré spraviť pľúcne vyšetrenie. Chceli mi robiť RTG hrudníka, ale samozrejme odmietla som. Odvtedy občas ráno, keď mám pocit hlienu tak vypľujem aj trocha krvi. Chcela som sa spýtať, či s tým nemá niekto skúsenosť. Veľmi ma to trápi. Ďakujem

diewcatqoo
29. apr 2021

Ahoj, ja som tym trpela v tehotenstve. Ale vedela som, z coho to mam. Mne sa v tehotenstve velmi casto pustala krv z nosa, krvacali mi dasna a pod. Trochu krvi som spolu s hlienami vykasliavala kazde rano, aj ked sa mi predtym par dni krv z nosa nespustala.
Brala som na to vitamin c a ascorutin. Pomohol az porod 🙂

dominika0106
autor
29. apr 2021

@diewcatqoo ďakujem Ti za odpoveď, ja vôbec nekašlem, s pľúcami som problém nemávala. Len pocit hlienu a občas keď smrkám, tak mám aj na vreckovke krv. Aj mne dali ascorutin a c-ečko beriem taktiež 🙂.

diewcatqoo
29. apr 2021

@dominika0106 ked nekasles, nemas problem s plucami a krvne testy si mala ok, myslim, ze mozes byt v klude a asi to bude tak, ako ti povedali na ORL, ze je to z tej zatecenej krvi 🙂

fiafia
29. apr 2021

@dominika0106 zateká z nosa. Tiež som to riešila v tehu

dominika0106
autor
29. apr 2021

@diewcatqoo ďakujem pekne, ste ma upokojili 😌

dominika0106
autor
29. apr 2021

@fiafia ďakujem za odpoveď 😌

xima
29. apr 2021

Ahoj, ja som čítala v knihe o tehotenstve ze toto je pomerne častý jav, tam je nejaky tlak na cievy, a môže byť z toho krvavanie z nosa,alebo krv v sekrete ktory vysmrkas. Cize pravdepodobne to je to. Aj ja som to mala. Ak máš vsetky vysledky ok,nestresuj🙂

mogaa
29. apr 2021

@dominika0106 určite po pôrode RTG hrudníka.....ono ak berieš Fraxiparin alebo niečo na riedenie krvi tak to môže byť prasknutá cievka a len si zahlienená, ale takto sa prejavuje aj rakovina plúc, tam by si ale kašlala, ale napr.ocino kašlal málo , ale určite po pôrode choď na to RTG plúc, aby sa niečo nezanedbalo....

dominika0106
autor
29. apr 2021

@mogaa neberiem Fraxiparin. Nekašlem našťastie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre