Problémy v tehotenstve

5. okt 2023

Ahojte, chcela by som sa opýtať či bola nejaká z vás v takej situácií ako teraz ja. 22.8.2023 som mala poslednú menštruáciu a podľa toho by som mala byť v 7. týždni. Doktor mi robil ultrazvuk, ale absolútne nič nevidel len vysokú sliznicu. Ani gestačný vak nevidel. Vravel len, že treba čakať a o týždeň mám kontrolu či sa to nejako vyvíja. Podľa odberu mám hcg 440 čo by znamenalo, že som len 4. týždeň tehotná. Pozerala som si menštruačný kalendár a ovuláciu som mohla mať okolo 7. septembra, čo by aj sedelo s týždňom tehotenstva. Mohla som otehotnieť až po ovulácii a preto to nevychádza podľa menštruácie? Som dosť nervozna, pretože začiatkom roka sme prišli o bábätko. Ďakujem za odpovede a skúsenosti

dagas
5. okt 2023

Ahoj,ja som mala rozdiel 3 týždne a nakoniec som potratila..teraz mám rozdiel 11 dní ale cyklus 33 niekedy až 38 dní..v utorok idem znova na kontrolu tak uvidíme čo z toho bude.

emma2782
5. okt 2023

Ahoj, jediné čo mi napadá je, že v septembri ti neprebehla ovulácia vtedy kedy mala. Podľa mňa dôležité je, či hcg stúpa..

veselo_neveselo
5. okt 2023

Mohla si mat ovulaciu neskor. Sledujes si ju pravidelne?
Dolezite je stupanie hcg, pojdes na dalsi odber? Podla toho uvidis.
A uz len vyckat ten tyzden, ci bude zmena k lepsiemu. Drzim palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre