Problémy s podbruškom v 15. týždni

renina15
6. sep 2013

Ahojte, som v 15tt a treti den mam problemy co sa tyka oblasti v podbrusku... Zacalo to zrejme pokazenym zakudkom...dalej tym, ze som opat zacala citit - ,,ako by som nieco mala,, v podbrusku, presne ako na zaciatku tehotenstva, preslo to a teraz sa to vratilo po troch mesiacoch, na dalsi den ma zacalo pobolievat v pravej strane podbruska, krce, tie prestali, a dnes cely den picha... aj ked zatlacim...silnejsia bodava bolest...take navaly vo velmi kratkych cas.intervaloch...kazdu minutu...stale...neviem, vraj je to sposobene roztahovanim maternice, neviem, ale nie je to moc? citim aj zastavene vetry...Nemate podobnu skusenost? dakujem...

patria1
6. sep 2013

@renina15 nestresuj sa zbytocne,skodi to aj tebe aj babätku,je vsetko v poriadku,aj ja som mala presne take priznaky a tiez som sa zlakla,je kvoli roztahovaniu maternice,prejde ta to.Mna to bolelo hlavne rano ked som vstala. Tak sa drzkaj 🙂

upam
12. sep 2013

ahoj aj ja to mam stale sa to vracia najskor som to pripisovala hematomu ale ten uz zmizol tak neviem, tipujem to na nejake pritlacene crevo alebo co, mna to boli hlavne vnoci a ak si tu stranu prilahnem koniec... taka bodava az vystrelujca bolest .. nepomohol ani espumisan tak to vetrami nebude... ak na nieco prides napis zaujima ma co to je

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre