Problémy s platničkou v tehotenstve

simona30
22. apr 2019

Ahojte mamicky, je tu niekto, kto mal problemy s platnickami pocas tehotenstva? Odporucili vam sekciu, ale rodili ste nakoniec prirodzene? Zaujima ma, ci to bolo bez komplikacii, kedze je sekciu nechcem😉

zuzada29
22. apr 2019

Na platničky sú také špeciálne cviky od jedného doktora z Čiech. hovorí že netreba žiadne operácie, len tí cvičenie je dlhodobé. Ja som mala problém po pôrode, týždeň som ležala a nevedela vstať. Našťastie prešlo samé, odvtedy sú dávam veľký pozor.

zuzinapipina
23. apr 2019

@simona30 ahoj. Ja mam problemy s platnickou uz 11 rokov, mala som jednu vysunutu o 10mm, ale porod som bez peoblemov mala prirodzeny. Ani pocas tehotenstva som nemala ziadne vacsie problemy. Tak veľa šťastia 🥠 😊

simona30
autor
23. apr 2019

@zuzinapipina dakujem 😉ja mam problemy dlho a aj teraz pocas tehu, a preto ma nechcu nechat prirodzene, ja mam dva prirodzene porody za sebou a zo sekcie mam preto hrozny strach 🤪

simona30
autor
23. apr 2019

@zuzada29 dakujem 😉ano, cvicim Dr Smiska a jeho SM system 😉je to fajn, ale babo dost tlaci na platnicku, cize momentalne ani to cvicenie nezabera az tak 😉

zuzada29
24. apr 2019

@simona30 tak držím palce, nech to vydržíte do pôrodu a potom sa ti snáď napraví.

simona30
autor
24. apr 2019

@zuzada29 dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre