Priebeh Covidu-19 v tehotenstve

helus888
27. feb 2022

Zdravím v pondelok som mala pozitívny test na civid aj so všetkými príznakmi dnes som si robila znovu test a ešte silnejšie paličky ako v pondelok. Cítim sa stále hrozne navyše som tehotná. Mal to takto niekto pri omricrone? Väčšinou to ma každý 2 3 dní a po 5 dňoch negatívny test

majamat
27. feb 2022

@helus888 praveze pri Omikrone je to dost divoke. poznam viacerych, co mali pozitivny test az ked uz mali priznaky. dokonca niekedy po tom, ked uz sa mali tie najhorsie priznaky za sebou.

helus888
autor
27. feb 2022

@majamat no muž sa po 2 dňoch normálne postavil z postele ale je pravda ze mal nasadené lieky ktoré som ja nemohla . Len už som z toho zúfalá každý deň sa objaví nový príznak

mooonika1975
27. feb 2022

@helus888 je to žiaľ tak, ale len oddychuj a ono to prejde, len sa neprepinaj, uživaj čo môžeš, kľudne na noc paralen

gretuska77
27. feb 2022

@helus888 ja som tiež tehotná, 10dní od pozitívneho testu, na 7 deň už bol negatívny, ale dobre mi nie je. Som 3x očkovaná, bez teploty, ale žiletky v krku, hlieny ako lepidlo 10 dní, v noci niekoľkokrát vstávam, aby som si niečím pomohla, napr. medom. Čo mi zaberá najviac je slonovanie konvičkou so slanou vodou a Paralen nezaberal vôbec, iné nemožem, ešte vitamíny C, D.

majamat
27. feb 2022

@gretuska77 mne vzdy na hrdlo zaberali ukriky Anticol, ale treba dat pozor, tusim obsahuju zinok, tak neprehanat to s nimi.
a este mi je vlemi prijemne na bolave hrdlho horuce mlieko ( ak ho mozes, skus ). a postupne chlipkat take co najteplejsie.

20erika07
27. feb 2022

Ja som od prvych priznakov 9dni a stale pozitiv a syn je presne tyzden a stale pozitiv. V den priznakoch nas ani ag z nosa nezachytil, iba z krku. Po týždni z nosa hned vybehli druhe ciarky a velmi syte. Tehotna nie som ale nemohla som po 2dnoch ziadne lieky brat, hrozne ma bolel zaludok a bolo mi zle, len vylezat, pretrpiet... presne po tyzdni mi to sadlo na dutiny a potom som zacala atb brat

gretuska77
27. feb 2022

@majamat áno, tie medové si občas dám a ďakujem skúsim to mlieko

helus888
autor
27. feb 2022

@gretuska77 a mávaš aj nechuť do jedla ? A po jedle nevoľnosť,

majkaki
27. feb 2022

@helus888 ja som mala 12 dní, najhoršie bolo 6.,7.,8. deň som nechápala, že je mi každý deň horšie a každý antigen som mala negatívny po celý čas, bola som si istá ale, že je to covidko tak som bola na pcr a tam už vyšlo pozit ... včera som dobrala antibiotika a stále ma semtam pichne v hrudi... prajem skoré uzdravenie 🙂

gretuska77
27. feb 2022

@helus888 nie, to som nemala, ani jedno, skôr pár dní únava, ale to skôr myslela, že kvôli tehu

helus888
autor
27. feb 2022

@majkaki ja už mám aj antibiotika vybraté a k zlepšeniu nedochádza no

lydia86
27. feb 2022

@majkaki toto ako keby si o mňe písala. 😳😅

tauriel888
28. feb 2022

Ahojte maminky prosím vás som v 19tt a dnes ráno mi vyšiel pozitívny test na Covid. Zatiaľ som v poriadku akurát hrdlo a nádcha. Mám sa obávať nejakého vplyvu na bábätko ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre