Prečo krvácam?

Ahojte Od Piatku večera krvacam. Samozrejme do nemocnice som išla. Dieťa je poriadku všetko je poriadku. Povedať nevedia prečo krvacam. Dali mi infúziu a injekciu a predpísali tabletky ascorutin 2-2-2 ale myslela som že je na lekársky predpis ale nie je tak to si mám vypýtať lekárni? Ešte užívam železo a toto hlavne čo predpísal Utrogestan. Krvacali ste aj vy niektorá. Snažím sa ležať oddychovať ale stále nič. Stále krvácam. Ultrogestan si dávam zapiť vodou 2x ráno a 2x večer. Ďakujem poraďte.

christina312
4. sep 2022

@nikaromankova2017 neviem v akom týždni si ☺️❤️môže ísť o krvácanie z prasknutého cievy,alebo následne vyplavovanie hematómu záleží akej farby je krv a čo videli alebo či nič nevideli na UTZ

terez246
4. sep 2022

@nikaromankova2017 Ja som krvácala od 6tt do 9tt a nikto nezistil prečo. Tehotenstvo je zatiaľ v poriadku. Nebola som hospitalizovaná, ani som nemala kľudový režim, nakoľko mám doma ročné dieťa. Stáva sa aj bez zistenia príčiny. Bude to ok, držím palce. 😊

hugigugin
4. sep 2022

@nikaromankova2017 ascorutin je voľno predajny tabletky isto.

nikaromankova2017
autor
4. sep 2022

@hugigugin čiže keď to napísal v správe tak to mám aj to asi kúpiť. A bolo by to aj najlepšie užívať tak?

hugigugin
4. sep 2022

@nikaromankova2017 no je to na spomalenie krvacania.

laura164
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikaromankova2017
autor
5. sep 2022

@laura164 Nie doktor po vyšetrení v nemocnici predpísal že perorálne. Ja som v 7 mesiaci

christina312
5. sep 2022

@laura164 ak krváca zvykne sa dávať práve tak že prehltas,ak jej to nerobí problém so žalúdkom ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre