Prechladnutie v 8. týždni

nunulik
4. dec 2013

Som v 8 tt a citim sa ako keby som sla byt chora, trapi ma hlavne kasel. Mate nejake domace recepty ako si pomoct alebo mam zajst ku lekárovi? Neviete mi poradit ci sa smie uzivat v tehotenstve vitamin megacecko? To mi totiz, ked som este nebola tehotna dost pomahalo. Dakujem

freyjanr
4. dec 2013

@nunulik ahoj vlani som tiež okolo 8tt zostala chorá a veľmi mi pomohlo naparovanie nad slanou vodou,čaj s medom a citrónom a od bolesti hrdla kloktanie slanej vody.ja som tieto umelé vitamíny v tehotenstve vôbec nebrala jedla som na kilá ovocia a zeleniny

freyjanr
4. dec 2013

@nunulik a na kašeľ veľmi pomáha ked nakrajas cibuľu,zalejes ju medom a dáš to na noc do chladničky do rána bude ten med tekutejsi a potom to par krát za deň treba piť ja som si dávala za polievkovú lyžicu 5x za deň

agibrej
4. dec 2013

Ahoj tak odporučam vylučiť tri biele jedy-cukor,pšeničnu muku a mlieko kravske-tieto tri jedy podporuju zapalove a plesnove procsesy v tele...odporučam Doobeda jesť vela ovocia poobede zeleninu....Zazvorovy čaj a cečko v prirodnej forme neuškodi....jablka brokolica,kysla kapusta....treba si uvedomiť že 70-80% imunity su v črevach...teda dbať aby bola pravidelna stolica-pestrou stravou...od muky sa čreva zalepuju a +cukor kvasi....Ak ste krv.sk.O,alebo A tak určite mlieko vysadiť ak ste B tak pozor na psenicu....a klud treba nestresovať sa ...agi

nunulik
autor
5. dec 2013

Dakujem vam za odpovede, druhy den sa uz nalievam cajom s medom a citronom 🙂 mama mi kupila sirup stopkasel, mate s nim nejake skusenosti?

alexmar
4. sep 2018

vitaminy v tehu urcite uzivat mozes, ale mne pomozu vzdy i tieto sposoby:
http://www.damskyweb.sk/7-overenych-rad-ako-sa-...

beky1813
4. sep 2018

@alexmar ta stranka ti plati za reklamu? Ked si ti tu tak zaspamovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre