Prázdny GS v 8. týždni a zúfalstvo po dvoch potratoch

lemon_99
24. okt 2022

Maminky prosim anonymne lebo je to prw mna dost tazka tema 😓
7.8.2022 som potratila spontanne v 8+4tt vývoj zastavený v 6+0tt, otehotnela som znovu posledna ms 2.9.2022 zial som teraz 7+3tt a gestacny vacok mam stale prazdny ale narástol od minule tyzdna na 18mm 😞 HCG stupa stale mam uz 10 000 merali mi ho vsak druky krat (stupa trosku pomalšie ako by malo) bali sa mmt ale to v podstate vylúčili kedze GS je uz velky…
Myslite uz nadej nie je ziadna? Strasne som smutna kyret mi zatial nechcu robit ze pockame kym nezačnem krvacat ze sa vycistim mozno sama 😞

macko1007
24. okt 2022

@lemon_99 viesco u mna to bolo rovnake,dokonca narastol mini zlkovy vak apson..ale zacala som spinit,tyzden mi dr vravelavydrzat vydrzat a po tyzdni som toho mala uz plne nervy,rano som k nej nakluśa a rovno ma poslala na kyret..to cakanie je strasne..tiez mi hcg rastlo pomaly,aj vak rastol bolo tam vidiet zmenu.. no bez uspechu..je mi to luto :(

kitycat
24. okt 2022

Neviem, ci sa tym mysli, ze este nevidno akciu srdiecka ale ja som mala srdiecko viditelne az 9tt. 7tt nebolo vidno akciu

Stres nepomoze, daj si coko a verim, ze to dobre dopadne

rachel36a
24. okt 2022

Zial v tomto tyzdni by uz malo bit aj srdiecko...ty mas prazdny gestachy vak, cize anembryomolu...z toho bohuzial uz nic nebude...je mi to velmi luto... Viem ako sa citis...ja som prisla v prvom trimestri o 5 deti...

lemon_99
autor
24. okt 2022

@rachel36a a zistila sa príčina? Ci ste len skusali a raz to vyslo?

rachel36a
24. okt 2022

@lemon_99 nezistila...nskoniec sme podstupili IVF s DV

netti87
24. okt 2022

@lemon_99 Prosim Ta mas priznaky tehotenstva ? Nevolnost, vracanie.... Podla mna este cakaj ,nadej umiera naposledy 😊

lemon_99
autor
24. okt 2022

@netti87 hej zial zle mi je strasne 😅

netti87
24. okt 2022

@lemon_99 minuly rok tiez som mala MA v 7 tt, ale zmizli my aj tehotenske priznaky skoro, vtedy som ,uz vedela ze nieco nie je v poriadku.

macko1007
24. okt 2022

@netti87 aj ja som mala MA a priznaky zmizli cca 2tyzdne po kyrete..bolo to strasne nevediet ze je po bsetkom a stale som sa citila ako tehotna

pietrula
26. dec 2022

@rachel36a cize bol zrejme blizsie nepopisany problem s tvojimi vajickami? Kolko si mala rokov a ake AMH? Ja tiez pomyslam, ci nebude problem vo vajickach

rachel36a
26. dec 2022

@pietrula hzavreli ro tak, ze vzhladom k mojmu veku uz bola nizka kvalita vajicok...ked sme sa zacsli snazit tak som maka AMH okolo 0.50, poroku 0.16 a po dalsom roku 0...zacali sme pracovat ked som mala 37, porodila som nakoniec v 43 rokoch

animus
26. dec 2022

@lemon_99 keď som bola na vyšetrení u lekára bola som v 7tt a vak prázdny. O dva týždne na kontrole už bilo srdiečko. Dnes som 12tt 🙂 držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

pietrula
26. dec 2022

@rachel36a si ma moc nepotesila. Mam o moment 37 a AMH nizsie ako ty.. v ktorych tyzdnoch si potratila?

rachel36a
26. dec 2022

@pietrula v 9tt, 12tt a 10tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre