Prázdny gestačný vak v 6. týždni + 2 dni

editaas
10. sep 2024

Ahojte dievčatá.
Prosím vás posledná MS 24.7 ovulácia bola podľa testov okolo 7.8 neskôr sme ani nemali styk.
Testy pozitívne ale veľmi slabo silneli rovnaké čiarky skoro po 2 týždňoch meškania.
Včera som bola u dr. Mala som byť 6+2 ale nevidel nič len prázdny gestačný vak pridám aj foto. Mám prísť o 10 dní a uvidí sa ale nevidí to nádejne dal mi aj utrogestan.
Pri prvom tehu v tomto týždni už bolo krásne aj srdiečko.
Prosím o vaše skúsenosti.
Gestačný vak na 1.27 cm

editaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
editaas
autor
10. sep 2024
cookie29
10. sep 2024

gestacny vak je este maly, do 2cm sa moze plod aj srdiecko objavit, aj ked to je velkost, ktoru by mal mat v tomto stadiu. Uprimne, je tam vela faktorov, ktore hovoria skor v neprospech, ale zazraky sa deju. Drzim palce

rachel36a
10. sep 2024

@editaas no žiaľ, v gestacnom vaku nič nie je a zial ani nebude...keby aj bola ovulka neskor, tak su vidieť aspon fetalne struktury...tu zial nie je nic...tiez som si tým presla...v 9 týždni sa mi našťastie spustilo krvácanie a sama som sa vycistila...

3petka
10. sep 2024

@editaas No ja som mala pri poslednom tehu posunutú ovuláciu, takže podľa ms som mala byť 6+xx ale nebola som no i tak vo vaku videl, neviem on to nazvala ako žĺtkove niečo nepamätám ale bral mi aj hcg každý druhý deň a to pekne rástlo. A potom už sa objavilo aj srdiečko.

editaas
autor
10. sep 2024

@rachel36a a podarilo sa vám ešte potom ?

rachel36a
10. sep 2024

@editaas ja som potratila 5 krát...nakoniec sa nám narodil syncek, ale až po IVF...

editaas
autor
Včera o 17:19

Tak baby nakoniec dnes na kontrole už bol aj plodík 0.42cm. Zatial bez akcie, ale pevne verím že bude aj tá 🙏🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre