Prázdny gestačný vak

22. dec 2021

Ahojte, dnes som podľa ms 7+2, ale reálne môžem byt tak 5+2, keďže som ovulovala až 29 deň cyklu. Dnes u dr. videla lem gestacny vacok. Idem znova v januári 10.1.. Dúfam že bude aj plod aj srdiečko. Myslite, že je to ok? Mali ste to takto niektorá že len vacok?

tinka_1807
22. dec 2021

Ak si si istá, že si v 5+2 (cize cca 3 týždne po oplodnení), tak vo vačku ešte kľudne nemusí byť nič vidieť. Zatiaľ sa tým pokus nestresovať, uvidíš, čo bude 10.1. 🙂 Vtedy by už malo aj srdiečko byť. 🙂

tinka_1807
22. dec 2021

A aj srdiečko biť. :D

luci_ba
22. dec 2021

Ahoj, tiež som bola prilis skoro u lekára- teda ja som im vravela ze mam aj 40 dnove cykly, napriek tomu ma objednali na 7tt podla MS. Realne vtedy bolo vidno malu dutinku bez plodiku, co presne zodpovedalo mojmu posunutemu cyklu. Ovulaciu som mala cca 25DC. O 2 týždne na kontrole uz bola moja žubrienka so ❤
Skús sa dat do kludu, užívaj vitaminy, uži si sviatky a ver že bude dobre

autor
22. dec 2021

@luci_ba
@tinka_1807 ďakujem. Ja som bola hlavne preto tak skoro,že ak som tehotná potrebujem si riešiť aj iných doktorog

simik411
22. dec 2021

Ahoj , ja som mala tiež takto prázdny.. aj na prvej kontrole, aj ďalšej aj v 10tt . Anembryomola sa to volá. Vak rástol ale bábätko nikde. Urobili mi kyret.... Držím prsty aby sa predsa len ukázalo a všetko bolo ok

matulatko
22. dec 2021

Ahoj, mne sa toto stalo pri druhej dcerke bola som na utz 7tt a doki videla len prazdny gestacny vak objednala ma o 10 dni s tym, ze je to bud alebo. Pripravovala som sa na najhorsie,kedze prve tehu skoncilo tiez spontannym potratom. Skoro som odpadla, ked mi doktorka na dalsej kontorle ukazala nasu malu zubrienku. Povedela, ze krasne dobehla na tyzdrn , v ktorom som podla posledneho menzesu mala byt. Drzim palce aby bolo vsetko ok 🙂 ”

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre