Prázdny gestačný vak

esther100
22. jan 2024

Ahojte. Som 7+3tt.Plod by mal byť starý cca 4 týždne. Lekar videl len prázdny gestačný vak.Čo si o tom myslíte? Môže to ešte dopadnúť dobre?Máte skúsenosti?

lienka.7
22. jan 2024

@esther100 každé tehotenstvo je ine. Prvú mi potvrdili ešte skôr, druhé podobne ako ty. Prázdny vak. Objednal ma gyndos na sono o 2 týždne. Boli to najhoršie 2 týždne môjho života ti poviem. Ale v 9+ už potom bilo❤ ten kameň co mi spadol zo srdca, tak ten buchot museli počuť až v Košiciach 😁
Moc moc ti držím place ✊🍀

anjelicek26
22. jan 2024

V 8.tyzdni by uz malo byt vidiet aj plod a aj srdiecko...samozrejme zavisi, ake stare ma sono lekar, kedy si prvy krat mala pozitivny test. Zazraky sa deju, ale treba sa pripravit na vsetko, drzim strasne palce, nech sa to prikloni na stranu toho zazraku.

cookie29
22. jan 2024

Akej velkosti bol gestacy vacok? Viac ako 2cm?

esther100
autor
22. jan 2024

@lienka.7 tiež idem o dva týždne na kontrolu, ale dovtedy ma asi porazí.sestricka poskulovala na ultrazvuk a povedala, že tam vidí nejakú šupinku. Doktor sa nevyjadroval.len teda, ze keby som začala krvácať mám prísť,ked nie, tak sa vidíme na kontrole

esther100
autor
22. jan 2024

@anjelicek26 no dúfam, že sono má z čias komunizmu. 02.01.som mala Dr. max test poz. veľmi slabú čiarku, digi test mi ukazoval 1-2 týždne. Som zmierená s tým, že z toho nič nebude, podľa toho čo som čítala.. Ale aj tak ešte dúfam

esther100
autor
22. jan 2024

@cookie29 vôbec netuším. Doktor nevravel, len mi to ukázal a mňa nenapadlo sa spýtať .

lisymbia
22. jan 2024

Ahoj ja som mala v 6+3 takisto prázdny na pohotovosti, dokonca veľkosť 25 mm a o 2 dni nato moja doktorka videla aj embryo aj všetko čo mala 🙂 môže byť že ma doktor proste starý utz, každopádne držím veľmi palce nech to dobre dopadne 🍀

lienka.7
22. jan 2024

@esther100 a nemala si posunutu ovu? A hlavne je pozitívne mysliet✊

esther100
autor
22. jan 2024

Ďakujem baby, zlaté ste 😊

zuzu571
22. jan 2024

Ten môj prázdny gestacny vak má teraz 16tt a uz veru nie je prázdny 🤣🤣🤣 tehu test som si robila až keď mi ms meškala 2 týždnea teda bol jasné pozitívny.... Mala by som byť v 8tt takže som bežala ku dr ... Výsledok prázdny gestacny vak, ďalšia kontrola o 2 týždne .... Na rovinu mi povedala, že už by tam malo niečo byť vidieť že ešte počkáme čo sa bude diať, ale mohlo to byť aj biochemické tehu a nič z toho nebude ... Na ďalšej kontrole už bolo aj srdiečko a záver neskorá ovulácia a celé posunuté o tie 2 týždne... Takže mne termín pôrodu nesedí s dátumom poslednej menštruácie a zapisuje sa mi dátum podľa sona

Držím palce 🙂 stále to moze dobre dopadnúť

liwiss
23. jan 2024

@esther100 ahoj ja som bola vcera na sono a presne ako ty som bola 7+3tt a tiez prazdny gestacny vak, ktory ma uz 11mm. Minuly tyzden som bola u gyn kvoli spineniu a mala som v utorok vak 6,5mm, v piatok na pohotovosti 9,8mm, takze rastie ale nic v nom len zltkovy vak, takze nechapem ale bral mi vcera krv na hcg cize dnes sa dozvieme aspon to ci je hcg take ake ma byt lenze hned mi povedal, ze to nevidi ruzovo a teda treba uz aj lieky vysadit beriem progesteron aj clexane.. tak uvidime co a ako

esther100
autor
23. jan 2024

@zuzu571 to je skvelé, gratulujem a držím palce nech všetko dobre dopadne

esther100
autor
23. jan 2024

@liwiss ja som pripravená už na všetko 🤷‍♀️. Máš aj nejaké tohotenske príznaky?

liwiss
23. jan 2024

@esther100 iba som viac hladna a poobede si zvyknem aj pospat inak nic take prsia nebolia a niekedy taky chvilkovy pocit ako na ms ale prejde to a potom ok. Dnes mi volal doktor ze hcg mam vyse 6000 takze pondelok dalsie sono.. ty si mala ake hcg ? Mne ten vak rastie 1mm denne cize neviem je v nom aj ten zltkovy tak co potom ten zltkovy vyzivuje ked tam nic nevidel 🤷🏼‍♀️ cele je to nejake zvlastne

esther100
autor
23. jan 2024

@liwiss krv mi nebrali. Ja som žĺtkov vak nevidela, doktor ho nespomínal. Mňa ani nič nenapadlo sa pýtať , zostala som seknutá, som myslela, že mi už bábo bude mávať a tam nič.

liwiss
23. jan 2024

@esther100 jedine co nam ostava asi len cakat na to ako to dopadne.. daj vediet potom ako si dopadla, napisem aj ja po sone. Mohol by sa stat zazrak 🙏🏼❤️

esther100
autor
23. jan 2024

@liwiss ok. Napíšem. Držím palce

esther100
autor
6. feb 2024

No... Zázrak sa nekoná. Je to MA.

liwiss
6. feb 2024

@esther100 to mi je luto 😔 u mna to tiez nevyzera dobre, caka ma asi kyret. Pichaju mi teraz 4 dni injekcie a cakame ci sa spusti ms a ked nie tak kyret.. tebe co navrhli ?

esther100
autor
6. feb 2024

@liwiss poslali ma na kyret.

kejty10
19. mar 2024

Ahojte ,som 6+6tt, a dnes lekár na sono povedal že mám prázdniny gestacny vak ,, a som už po jednom potrate , tak povedal že mám prísť o týždeň , že sa uvidí čo a ako 😒máte niekto skúsenosť alebo podobný prípad , ďakujem za odpoveď

liwiss
20. mar 2024

@kejty10 este nezufaj srdiecko a plodik sa moze ukazat aj buduci tyzden, drzim velmi palce daj vediet ako si dopadla ❤️

kejty10
20. mar 2024

@liwiss ďakujem 😌,snažím sa myslieť pozitívne,, jj ,dám vedieť ,dúfam že to všetko dobre dopadne

lienka.7
20. mar 2024

@kejty10 písala som vyššie, aj ja som mala najskôr prázdny vak 😔 ale o 2tt už pekne ❤ hlavne je myslieť pozitívne, ja som sa už aj s bruškom rozprávala ako sa na teba teším a hladkala ho 😊
Držím palce ✊🍀🙏

kejty10
20. mar 2024

@lienka.7 ,daj Boh nech to tak aj bude ,, ďakujem za podporu ,, ste zlaté 🙏🙏

kejty10
26. mar 2024

Ahojte, tak dnes som bola na ultrazvuk , máme akciu srdiečka 😍😍🥰, tak som sa rozplakala že som ledva videla na monitor ☺️

liwiss
26. mar 2024

@kejty10 to je skvela sprava ☺️❤️

lienka.7
26. mar 2024

@kejty10 gratulujem ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre