Pôrod počas choroby

kiki75
30. dec 2016

Ahojte, rodili ste niektora s kaslom a teplotou? Som v 38 tt, dnes som bola na kontrole, orvaram sa, podla doktorky do tyzdna porodim.zacala som silne kaslat, mam teplotu okolo 38'.co sa stane ked sa spusti porod?neviete ako to prebieha? Zvladnem to vobec takto? A moze prasknut voda pri silnom kasli? Stalosato niekomu? dakujem

maminuska
30. dec 2016

@kiki75 ahoj , ja som priamo na pôrodnej sále dostala teplotu 39 stupňov , predtým som kašlala a soplila, všetci sme boli doma chorí , mali sme chrípku . Dcéra začala mať problémy , zrýchľovala sa jej srdečná činnosť a v polovičke prvej doby mi radšej urobili cisársky.

sykorkauhliarka
30. dec 2016

urcite ti praskne voda vtedy ked ma prasknut ...urcite to nebude len z toho ze zakaslel... keby mala prasknut len z toho dovodu ze stiahnes nejake svaly v bruchu tak by zeny vo vyssom stadiu nemohli ist na wc

mimla
30. dec 2016

Ja som išla dokonca na cisarák s pomaly tuberáckym kašľom a teplotou. Muselo sa. Tam do žien pchajú také kvantá liekov, že som odchádzala zdravá. Len ten kašeľ doznieval a po tom cisaráku zakašľať nebola zrovna zábava. O tom praskaní, no ja som napríklad cítila, ako mi praská koža na ešte tehotnom bruchu pri každom zakašľaní. Ani nič iné nepraskalo.

kiki75
autor
30. dec 2016

Dakujem, viem ze to dieta zo mna len tak nevypadne 🙂 ale pri kazdom zakaslani citim dole vsetky svaly a tlaky na vsetko tam dole.....tak snad to rChlo prejde.....

lumma
30. dec 2016

Ahoj, aj ja som bola chorá 3 tyždne pred porodom ako som porodila tak som zázračne vyzdravela 🙂

majulino
30. dec 2016

Rodila som so zápalom priedušiek, úplne v pohode. Dovolili mi aj vodu počas pôrodu piť. Iba trošku ale pomohlo

kiki75
autor
31. dec 2016

@majulino
@lumma a rodili ste v termine ci to prislio skor?

lumma
31. dec 2016

11 dní pred termínom, ale nemalo to súvis s chorobou. Malá už nemala miesto, bola dosť veľká.

majulino
31. dec 2016

@kiki75 ja som rodila presne pred 3 rokmi. O 5:55 ráno 😁 rodila som o 2 dní skôr ;) váha 4100g a 54cm
Neboj sa budete v poriadku, len musíš veriť že všetko dobré dopadn. Držím vám palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre