Poradíte mi niečo na bolesť hrdla?

29. aug 2023

Prosím Vás, som len na úplne úplnom začiatku, len 4tt + 2, čiže ešte nemám tehotenstvo potvrdene lekárom, iba testami. Avšak odvčera ma hrozne boli hrdlo. Viete mi poradiť, čo si mozem dat?

foxxie27
29. aug 2023

Používala som Apicold, sprej do hrdla na báze propolisu

lucyluska
29. aug 2023

Kloktat teplú vodu so soľou. Mne to vždy zaberie. 3 x do dňa.

janulka1351
29. aug 2023

Tento sprej do hrdla mozu aj tehotne. Ale len sprej do hrdla,sirup od tejto znacky sa mi zda ze tehotne nemozu. V lekarni ti povedia ked si budes pytat co mozes 😉 mne tento sprej tiez poradili v lekarni ze tehotne mozu a je super a pouzivame ho doma aj mimo tehu a aj manzel ked potrebuje.

banderaska29
29. aug 2023

Ahoj, skús zlaté pastilky, tie mi ako jediné vždy pomohli. Slaná voda kloktat, čajová lyžička na cca dva deci vody. Po dúškoch kloktat každých cca 20 minút. Inak poviem ti haluz, že teraz je kopa alergií, mne to vždy začne koncom augusta. Hrdlo bolesť, jak fras. A zistili mi krížovú alergiu ktorá má ako jeden zo symptómov aj bolesť hrdla. Tak skús zbehnúť na testy či nemáš aj ty alergie.

bolarazjedna
29. aug 2023

Ja zvyknem Stopkašel cmulacie pastilky, v lekárni mi vždy hovoria, že iné nemajú pre tehotné.

joesvk
29. aug 2023

Med

nikpa
29. aug 2023

Vlažná voda so soľou, aj 3x denne. Mne to vždy zaberie.

regaskova_2020
30. aug 2023

@janulka1351 anooooo tento je najlepší stačil mi jeden vstrek a bolesť bola preč prisaham

autor
30. aug 2023

Ďakujem veľmi pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre