Pomohli vašim deťom lieky od psychiatra?

janaj733
15. dec 2017

Ahojte maminy chcela by som sa vas opytat tie ktore mate problemove deticky okolo 3 rokov a navstevujete detskych psychiatrov ci vam nasadili lieky a ci vasim ratolestiam pomohli v spravani atd a ake ste mali z detickamy problemy dakujem

dadika41
15. dec 2017

Tiez som zvedava.V pondelok sme objednany s dcerkou..Uz si s nou neviem dat rady😣

janaj733
autor
15. dec 2017

@dadika41 ja sa este len chystam na odporucanie psychologa

3009
15. dec 2017

@janaj733 no 3-ročnému dieťaťu by som žiadne psychiatrické lieky nedávala. Teraz je najjednoduchšie poslať pomaly aj "novorodeniatka" k psychiatrovi. Nikde nie je preskúmané, aké následky môže mať užívanie psychiatrických liekov pre také malé deti. Nehovorím, ak ich má užívať dospelý.

blahowoman
15. dec 2017

@janaj733 ake problemy ma Vase dietatko?

janaj733
autor
15. dec 2017

@blahowoman poruchy spravania hyperaktivita zbytocne by som to tu vypisovala ten kto take problemy nema to nepochopy ma naruseny nervovy system kedze sa narodila v 26tt psycholog ju videl v akcii a nie raz je to tazko pisat je toho vela u psychologa sme skusili vsetko odporucilami psychiatra tak uvidim

3009
15. dec 2017

@janaj733 a boli ste u neurológa?

janaj733
autor
15. dec 2017

@3009 ano chodime prave on napisal poruchy spravania psycholog poskodeny nervovy system hyperaktivita

3009
16. dec 2017

@janaj733 a ty si myslíš, že ak napcháš takému malému dieťaťu lieky na psychiku, tak mu to akosi pomôže? Oblbne ho. To hľadáš, aby si mala kľud? Veď s takými deťmi treba pracovať a nie ich napchávať psychiatrickými liekmi.

salome51
16. dec 2017

@janaj733 ahoj, nechcela by si skúsiť ešte iného psychológa? Ja som bola zo synom. Je to skvelá žena, matka a odborníčka. Moja dcérka sesternicinej švagrinéj bola tiež doporučená k psychiatrovi ale ešte skúsili túto Dr. a mnohé sa veľmi zlepšilo. Stretávame sa takže to viem aj posúdiť. Jej dcérka sa narodila v 28 tt, mala mnoho problémov, má za sebou transplantáciu obličky aj pečene, mnoho operácii v Nemecku. A to má len 4 roky. Ak chceš pošlem ti kontakt do IP. Len tá Dr. je z Banskej Bystrice.

sojanka
27. feb 2018

@salome51 Dobrý deň, ja by som chcela poprosiť kontakt na tú psychologičku. Som z BB a hľadám tam nejakého lekára cez odporúčanie.

slavka1307
5. mar 2021

@salome51 dobrý deň. Môžem poprosiť o kontakt na psychologa, o ktorom ste písali, ak ešte pracuje. Ďakujem.

salome51
5. mar 2021

@slavka1307 už nepracuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre