Pomoc na upchatý nos

ndomini
2. aug 2022

Ahojte, čo vam pomaha na extremnu nadchu? Nevydrzim ani 5 minut bez fukania nosa, jednu dierku mam uplne zapchatu. Dutinu medzi ocami mi uz ide rozthnut a nos z vonkajsej strany mam uz suchy až popraskany. V noci sa mi neda spavat. Neviem co s tym uz som zufala 🥹 dakujem vam za kazdu radu

1angelika
2. aug 2022

@ndomini skús sinupret kvapky, sú na odhlienenie, najprv by sa ti mali hlieny uvolnit a vyjsť von..

kitycat
2. aug 2022

Ja som si dala Muconasal plus, ktory pouzivam roky rokuce a ako jediny mi zaberá.

Nic som si necitala, ale hadam 2x nudzovy strek do nosa nesposobi na maternici nejaku zavadu

paulinkaa2
2. aug 2022

@ndomini ahoj. Už druhý krát v jednom tehu používam muconasal plus. Jediný mi zabral a uvoľnil zapchaty nos

ms_green
2. aug 2022

Veľa ľudí odporúča výplach nosa slanou vodou ale mne to nikdy moc nepomáhalo. Keď som prechladnutá alebo mám upchaté dutiny, používam krátkodobo Sanorin. Môže sa používať aj v tehotenstve podľa príbalového letáčku. Za mňa sú to jediné kvapky, ktoré pomôžu viac ako na 15 minút.

luccija
2. aug 2022

Muconasal plus a Sinupret akut tabletky

ropucha6
2. aug 2022

@ndomini taky slany roztok som si striekala do nosa (neviem ci to pomohlo), kalciovy sirup a lipovy caj. Dva dni sa mi zdalo, ze nepomaha nic, potom sa to trochu zlepsilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre