Polygynax tehotenstve

17. okt 2022

Ahojte dievčatá, som v 16tt a dnes mi gynekológ predpísal polygynax na svrbenie a silný výtok. Zrejme kvasinky. Brali dtr niektorá tento liek?

luciah187
17. okt 2022

Mne dal doktor Clotrimazol, predtym Macmiror pocas tehu. Povedal, ze Polygynax sa nesmie. Clotrimazol pomohol viac.

autor
17. okt 2022

@luciah187 no viem, čítala som o tom zato sa pýtam že či to niektorá brala lebo sa ho dosť bojím vziať. Avdakna druhej strane predpísal mi ho gynekológ ktorý vie že som tehotná tak hádam by nepredpísal niečo comi môže uškodiť. Tak som na vážkach teraz

nevenka
17. okt 2022

Mala som ja aj sesternica, ku koncu, ked nic uz nezaberalo ine. Toto zabralo a babo je okej.

autor
17. okt 2022

@nevenka a dlho ti trvalo kým to zabralo?

nevenka
17. okt 2022

Ale nemal Ti ho predpisat na "zrejme kvasinky", lebo je to antibiotikum na bakterialnu infekcou, my sme mali streptokoka a e.coli, enterococcus, co su vsetko bakterie. Takze Ti mal spravit vyter najprv.

nevenka
17. okt 2022

Mala som 2 balenia, tusim za cca 4 dni bolo lepsie...

autor
17. okt 2022

@nevenka on mi výter spravil, ale výsledky budú až za 4 dni. No ako ma pozrel od spodu tak videl že mám dosť silný výtok tak vypísal toto. Ja sa hlavne bojím vplyvu lieku na dieťatko

luciah187
17. okt 2022

Je mozne, ze ked je naozaj seriozny dovod, je lepsie ho dat ako riskovat, ze sa infekcia dostane k babu. Ja len vravim, co mi povedal lekar, tamtie dve su asi setrnejsie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre