Polygynax a zápal počas tehotenstva - skúsenosti

vasjar
19. feb 2021

Mam žlté vytoky, lekárka mi povedala ze je to zapálené, a mam si zavádzať capiky Polygynax, avšak v písomnej informácii píšu, že sa nesmú užívať počas tehu?
Mate alebo mala ste s tým niektorá z vás skúsenosti?

scorpionlady
19. feb 2021

Dobrý deň, povedala Vám gynekologička z čoho to máte? Skúsila by som aniónové vložky, mne pomohli pri kvasinkách. A ešte gél na intímnu hygienu s obsahom aniónov. Ja kupujem odtiaľto https://www.aunity.de/id3661 a taktiež porozmýšľajte nad BalanceOil, ktorý je dobrý na zápaly, aj keď je potrebné dlhodobejšie užívanie. Je to rybí olej s polyfenolmi a oveľa účinnejší ako bežne dostupné omega 3. A pre Vás v tehotenstve sú omega 3 nevyhnutné pre zdravie aj vás, aj dieťatka. Ak chcete viac info, kľudne mi napíšte 🙂

vasjar
autor
19. feb 2021

@scorpionlady nie, doktorka sa nevyjadrila z čoho to je. Tie vložky su dostupné aj v lekárni?

scorpionlady
19. feb 2021

@vasjar tie co som poslala neviem, ale anionovych vloziek existuje viacero znaciek a nejake su aj v lekarni. Kazdopadne tieto pouzivam a aj ten intimny gel, tak viem ze su dobre, o inych sa neviem vyjadrit.

scorpionlady
19. feb 2021

na tej stranke, co som vam poslala, ak sa zaregistrujete, tak si to mozete kupit za velkoobchodne ceny. Ak nechcete tam, tak napr. aj na stranke mamazem predavaju tie vlozky, gel tam nie je
https://www.mamazem.sk/mamazem/search-engine.ht...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre