Pokračovanie tehotenstva po potrate

andromeda8
9. mar 2022

Zdravím, čítala som, že po umelej interupcii sa môže stat, že v maternici ostanú zvyšky plodu a tehotenstvo pokračuje… mate s tým niekto skúsenosť? Neviete aké časté to je?

1234321
9. mar 2022

@andromeda8 nie je to umelý potrat. Jednoducho si zavraždila plod(dieta).

mamamasama
9. mar 2022

@1234321 čo už nevymyslia... ,že umelý potrat

zuzanockamt
9. mar 2022

@1234321
@mamamasama Na toto sa užívateľka nepýtala 🤦🤦🤦

anjelicek26
9. mar 2022

Ano mozu ostat kusky tkaniva plodu alebo placenty. Po akejkolvek kyretazi. Mne hrozilo po potrate v 14.tyzdni druhe cistenie, nieco tam ostalo, hcg klesalo pomaly. Ale nakoniec stacili silne antibiotika a cas... ale ak tam ostane tkanivo este uchytene na stene, tak niekedy treba docistit este raz. Tehotenstvo "nepokracuje", ale nie je to dobre urobeny zakrok.

banalu
9. mar 2022

@mamamasama
@zuzanockamt
Ach zeny.. ved ked plod sam odide napr. na zaciatku tehotenstva, alebo sa nieco stane s babatkom neskor tak je z toho prirodzeny potrat. Ak sa to robi zakrokom je to umele prerusenie tehotenstva 😉
Tak ako je prirodzene pocatie - sexom - a umele oplodnenie v labaku 😉
Ved trosku rozmyslajte predtym nez tu zacnete pisat...

zuzanockamt
9. mar 2022

@banalu Neviem, prečo si označila mňa. Mne je to jasné.

banalu
9. mar 2022

@zuzanockamt joj prepac! Omylom som stlacila odpovedat aj pri tebe a nevsimla som si 💐

pininka1
9. mar 2022

Mala som spoluziacku ktorej mama isla na potrat a v tej dobe este nebola taka diagnostika, v skratke cakala dvojcata, ale potratilo sa len jedno, druhe to zvladlo, ja ked s dost tazkym fyzickym postihom. Dnes si neviem velmi predstavit ze by sa to stalo.

lenkasarka
9. mar 2022

@1234321 🤦‍♀️🤦‍♀️ Jednoducho si trápna.

1234321
10. mar 2022

@lenkasarka za to, že som napísala pravdu? Že niektorá žena si mysli, že ide na potrat tak že akože sa nič nedeje? Je to vražda. A keď sa s tým nevieš vysporiadať, tak je to tvoj problém a nereaguj na mna. Veľa žien čo poznám tak do konca života ich zozieralo, že boli naň ale si to nikdy nepriznali. Žiaľ, tak im treba. Keď chcú zabíjať tak nech si to odžeru do konca života.

anjelicek26
10. mar 2022

@1234321 och boze si ty normalna? Nechaj tie zeny na pokoji, dobre vedia, preco sa tak rozhodli. Nam babatko umrelo a zakrok som musela podstupit rovnaky, tiez ma ma do smrti zozierat, ze co som spravila zle, ze sa toto stalo? Lebo babo bolo podla genetiky zdrave, takze chyba musela byt vo mne?

1234321
10. mar 2022

@anjelicek26 ale je iné, keď dieta zomrie samé. Chápeš? 😢

banalu
11. mar 2022

@1234321 ty si riadne zaujimava osoba!
Netusis co autorku a ine zeny vedie k potratu a TY tu niesi od toho aby si upozornovala na ich rozhodnutie a pisala take komentare 🤦‍♀️. A mimochodom kolkym z tych znamych si sa pozrela do oci a povedala im: "vies ze si zavrazdila svoje dieta? Len ti to pripominam keby si nevedela."
Kazda z nas ma pravo sa rozhodnut ako nalozi s pripadnym tehotenstvom a niest si za to nasledky.
Ale za klavesnicou je vela premudrelych, dokonalych osob co nikdy neurobili ziadnu chybu ci preslap v zivote. Normalne vidim ako si ty mala sex len mimo ovulaciu a nikdy si nepouzila ziadnu formu antikoncepcie 😉
Ved ked tak nutne potrebujes vyjadrovat svoj nazor, nech sa paci pred nemocnicami sa vzdy najdu nejake fanaticky co tam stoja s protipotratovymi transparentami - chod sa pridat, aspon si najdes kamosky tebe blizke a mozete dalej sirit zlobu 🤦‍♀️

lenkasarka
11. mar 2022

@1234321 no jasne svoju primitívnu pravdu. Staraj sa o svoju maternicu a nie o maternice iných žien. Do konca života ich to zožieralo iste lebo všetky pomreli čo si poznala 🤦‍♀️ Píšeš dve na tri

gazpalm
11. mar 2022

@1234321 tak ja som bola nedavno na upt a povazujem to za najspravnejsie rozhodnutie 😊a to ,ze ty mas iny nazor ,je tvoja vec ,ale byt takato podrazdena z rozhodnuti inych zien fuu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre