Pokazené mäso v tehu

nikol889988
14. okt 2020

Baby lezim v. nemocke a doniesli mi na veceru stehno a ryzu. Stehno vyzeralo byt len varene. Ked som ho uz cele zjedla a bola pri kosti zacitila som taky divny zapach najskor som myslela ze to ide z vonka lebo akurat otvorila spolubivajuca okno. Po troch sustach som zitila ze to smrdi to maso. Ono ked to potom vonalo sestricky necitili nic ani to nebolo citit vobec len na par kuskoch to tak zavialo smradom sladkastym. Cuchala som ho asi este 15 minut a nic len fakt na tych par kuskoch som citila. Tak som sa zlakla kedze som tehotna ci to nemoze byt nebezpecene pre babatko. Stalo sa vam nieco pdoobne? snad sa nemohlo stat ze nam v nemocnici dali pokazenu veceru. A mala som to jedina na oddeleny kedze mam specialnu dietu. Modlim sa aby mi nezacalo byt zle alebo boliet bruxho a hlavne aby sa nic nestalo babatku.

c_est_la_vie
14. okt 2020

@nikol889988 nemuselo byť pokazené. Mňa napínalo z kuraciny od 7-20 týždňa.
To mäso môže byť úplne v poriadku, len všetci vieme ako rastú kurčatá- na antibiotikách a rastových hormonoch. A tvoj čuch a chute majú teraz za úlohu identifikovať všetok bordel aby sa nedostal k bábätku.
Preto tebe môže kurča smrdieť a ostatným nie. Preto by som neriešila pokiaľ ostatní nič necítili.

kozova87
14. okt 2020

Neboj, to sa ti menia chute, ja som prvé tri mesiace chodila za každým, že je mlieko pokazené a nikdy nebolo😃len som ho otvorila už má naplno až z päty

nini1010
14. okt 2020

Nedramatizuj 🤦‍♀️

nikol889988
autor
14. okt 2020

@c_est_la_vie spolubivajuca citila tiez na jednom kusku ale jej to smrdelo ze skor ako surove.. ja nebiem identifikovat ten smrad ale bolo to divne a mam strach o malu ked vidim tie infekcie co vsetko mozem dostat... snad ju to nijak neohrozi a mna maximalne prezenie...

thoughtfulweirdo
14. okt 2020

No z mojich skusenosti pokazene maso nemusis nijako specialne ocuchavat, to ta omraci hned, ked ho surove odbalis pred varenim 😂

chrumka333
14. okt 2020

@nikol889988 ja som bola pred tehotenstvom riadny mäsozravec... Počas neho som nejedla mäso do 7 mesiaca, smrdelo mi brutálne a bravčové mi smrdí doteraz 🙂

kozova87
14. okt 2020

@nikol889988 neboj, ani nevieš čo si už kde pojedla... Nič sa nestane, nestresuj, lebo to prenesie na bábätko

nikol889988
autor
14. okt 2020

@nini1010 dramatizujem je to moje prve tehotenstvo a bojim sa vsetkeho bojim sa liekov (mam plno liekov na ktore mam alergiu) zakazdym ked mi nejake menia co sa zas stane... a druha vec na jedlo som bola citliva cely zivot mala som vredy a zapal hrubeho creva a ked si predstavim ze by sa malo nieco stat babatku tak ma ide jebnut... sorry za vyraz a ak ta to obtazuje ale naozaj sa bojim a potrebukem trocha ukludnit lebo sa zblaznim .. mam naprd povahu no

kitycat
14. okt 2020

Ak si 15 minut musela ovoniavat take zle to nebolo. Dramatizujes

ankare
14. okt 2020

Neboj, nic sa nestalo. 😊

janeninka
14. okt 2020

@nikol889988 tak si predstav ako toxicky posobi na babetko svoj strach a stres.. skus sa upokojit. Su veci, ktore nemame pod kontrolou, kontrolovat vieme len nase reakcie na ne. Zameraj sa na to, uz sa to nedostane tak si pomedituj, predstav si ako ti dodalo energiu, výživu.

krisbar
14. okt 2020

To bola len nejaka lacna kuracina, ktoru dodavaju do nemocnic..

arianna25
15. okt 2020

Nic sa nestane neboj. Telo sa vie vysporiadat s nedostatkom v jedle ked sa stane. V nemocnici by sa nemalo stat ze je stare maso. Ale tiez by som vedela jovorit o cuchovych vnemoch pocas tehu. Aj chutovych. Kava vobec, nemohla som votit. Vsade som citila chut pepru aj ked ani zrnko nebolo v jedle.
Raz som zjedla stare maso na vianocnych trhoch. Ale to mi aj snubenec potvrdil ze je stare. A nic sa nestalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre