Pohyby v 35. týždni

20. apr 2023

Ahojte, som aktuálne v 35tt a od včera cítim pohyby veľmi slabúčko, skôr len také šuchnutie sem-tam. Predtým bábo kopalo dosť intenzívne, až bolestivo.
Stretli ste sa s tým niekto? Mám sa znepokojovať alebo je to normálne?

denuss
20. apr 2023

Radsej by som kontaktovala dr. pripadne pohotovost, ci je vsetko ok s babetkom. Bola som tehotna 4x, niekedy babetka viac spali, takze kopali menej casto.. ale ak je to vyrazny rozdiel a si znepokojena, radsej by som isla. Poznam maminku, ktora to podcenila a nedopadlo to dobre.

autor
20. apr 2023

@denuss ďakujem za odpoveď. Skúšala som si teraz baterkou posvietiť na bruško (čítala som to na internete) a dosť sa povrtela. Budem ju sledovať celé doobedie a keď sa mi to stále nebude zdať, tak behnem k doktorovi, pre pokoj v duši.

ella1234
20. apr 2023

Mne pomáhalo napiť sa poriadne studenej vody..naraz cely pohár.. skús či bude bábo reagovať

autor
20. apr 2023

@ella1234 ďakujem. Dávala som si Nutellu a aj slabšie kapučíno a cítila som ju hmýriť sa. Mám dojem, že je nejako inak otočená, lebo predtým som ju väčšinou pod pravým prsnikom cítila a teraz ju skôr cítim na ľavom boku, takže asi aj preto sa mi to nezdá, lebo na to nie som zvyknutá (od 30tt kopala prakticky na jednom mieste). Každopádne si to budem sledovať a v prípade potreby pôjdem lekárovi alebo na pohotovosť ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre