Podozrenie na Downov syndróm

natyk
11. máj 2023

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať hlavne mamičiek ktorým vyšiel test krvy s podozrením na downov syndrom dieťatka. Poznáte nejaké doktora ktorý sa konkrétne tymto zaoberá a vedel by mi spraviť sónové vyšetrenie bábätká či je všetko v poriadku? Bola som včera na trisomy testoch a čakám na výsledky ale chcela by som nájsť doktora ktorý by kompletne vyšetril dietaťko z hladiska sóna ... ďakujem

kimina21
11. máj 2023

@natyk MUDr.Grochal v Martine za mna velka spokojnost

suzitok
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eriatko_r
11. máj 2023

@natyk a ake tu vysli vysledky ak sa mozem opytat. Mne vysiel DS 1:2, mam 36 rokov, tiez som si dala trisomy, zjtra mam mat vysledky, som ako na ihlach, ale podla 4D utz je babatko v najlepsom poriadku, tak verim, ze to tak ostane. Drzim ti palceky, aby ti to tiez dopadlo co najlepsie 😘 ❤

anonymous87
11. máj 2023

Ja som bola u dr.Slezaka v Petrzalke 🙂

pribinak
11. máj 2023

Mudr. Cunderlik, ambulancia v Horskom Parku v BA. Skvelý doktor. Chodia k nemu na morfológiu baby z celej SR

ivka21
11. máj 2023

@natyk genetická ambulancia Martin a oni Vás potom odoslu do univerzitnej nemocnice v Martine. Nezapamatovala som si meno ale naozaj dieťatko pozerá od hlavy až po končeky prstov. Každopádne držím palce nech Vám to dobre dopadne.

rebrambora
11. máj 2023

Najdi si lekara, co robi 4D ultrazvuk.
Vela stastia.

kiki68
12. máj 2023

Pockala by som na trisomy testy. Ked je pozitivne aj trisomy/nifty tak uz ides smer amniocenteza

mircalla
12. máj 2023

Cunderlik, Holan (Bratislava), Grochal (Martin)

natyk
autor
13. máj 2023

Ďakujeme maminky za všetky správy zistili sme že čakáme dvojičky .. takže vysledky boli asi dosť skreslené ďakujeme 🙏objednala som sa do martina

elenita
13. máj 2023

@eriatko_r Ahoj, ake si mala vysledky?

eriatko_r
13. máj 2023

@elenita ahojky,chvalabohu vsetki nizke riziko... nenormalney kamen mi padol...a bude to chapcek😘❤️

elenita
13. máj 2023

@eriatko_r gratulujem, parada ❤️

eriatko_r
14. máj 2023

@elenita dakujem❤️

alex5896
9. jún 2023

@natyk ahoj ako si dopadla ak smiem vediet ☺️

natyk
autor
9. jún 2023

@alex5896 ahoj super všetko je v poriadku a čakáme jednovaječné dvojičky🤗 výsledky trisomy testov boli negatívne a morfologia neukázala žiadne vrodené vady pri oboch

alex5896
9. jún 2023

@natyk dakujem a aj ja cakam jednovajecne a kedy vam vysiel pozitivny na downa? V ktorom si bola ja teraz 12tt a mala som 1/14 preto som nervozna a cakam co bude jedno babatko je ok ale druhe ma taky vysledok

natyk
autor
9. jún 2023

@alex5896 mne to vyšlo keď som ešte nevedela že čakáme dvojičky pri druhom odbere krvy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre