Pobolievanie brucha v 5. týždni tehotenstva

14. jan 2022

Ahojte dnes má cely deň pobolieva brucho ako pri ms občas aj kríze. Je to normálne ? Dnes som bola u dr a všetko OK bolo. Som 5tt.

barbora0308
14. jan 2022

Je to v poriadku, mna bolia krize aj podbrusko od zaciatku az do dnes a to som v 16tt. Dokonca dnes som mala take bolesti, ze som volala svojmu lekarovi radsej... Su mamicky, ktore ani nevedia, ze su tehotne a potom su mamicky, ktore citia zmeny tela hned od zaciatku.

selena_luna
14. jan 2022

Jevto normalne mnohe maju taku bolest ako pri ms zhruba v case ked mala prist... jedine ak zacne ostra stala bolest a krvacanie, to uz treba utekat k dr alebo na pohotovost. Ak je to len take pobolievanie co sa da vydrzat tak je to ok ( respektive dr by s tym aj tak nic neurobili) daj si magnezium a odpocin si.

tina.olbreitova
14. jan 2022

Ja som dnes 3 týždeň 6 deň, dnes mal prísť menzes,od včera hnedý výtok a strašné kŕče ako pri MS.Dnes som bola u lekára,na sone ešte nič nevidel.Naordinoval magnézium a paralen,ak bude bolieť moc.A cca o týždeň a pol sono,snáď už bude vidieť. Trošku ma postrašil mimomaternicovým,ale myslím pozitívne, určite to bude ok.Ale som rada,že nie som sama.

tina.olbreitova
14. jan 2022

Už videl bábo?

selena_luna
14. jan 2022

@tina.olbreitova no 3+6 este nemohol nic vidiet 👀 ostan uplne pokojna. O tyzden a pol uvidi akurat gestacny vak a mozno vobec nie este plodik...a spinenie 3+6 je ok, vyzera to na hniezdenie, aj s tou bolestou casto sa to zamiena s ms 🙂

tina.olbreitova
14. jan 2022

@selena_luna ďakujem za upokojenie....no veď on hovoril, že aspoň niečo už uvidí 🙂

selena_luna
14. jan 2022

@tina.olbreitova drzim palce a gratulujem 😁

tina.olbreitova
14. jan 2022

@selena_luna ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre