PN v tehotenstve

14. jan 2024

Ahojte, cakam svoje prve babatko, som na zaciatku 7.mesiaca. Zatial prebieha vsetko bez komplikacii, len ma trochu desi prostredie, v ktorom pracujem. Ucim na jednej cisto romskej skole, deti z osad bez hygienickych navykov. Momentalne je v osade rozsirena zltacka a svrab. Zajtra idem do poradne, myslite, ze je to dovod na PN-ku? Alebo ma doktor vysmeje, ze prehanam?
Do prace som chodila normalne, nebola som ani chora, ale uz je to pre mna celkovo dost namahave. Neda sa mi velmi spat, do toho mam 20 ukricanych romskych deti, s ktorymi nie je najjednoduchsia praca.
Vdaka za info

bublinka1426
14. jan 2024

urcite by som brala ohlad na seba a na dieta. pracujes v rizikovom prostredi.

mamina7070
14. jan 2024

ano je to dovod daj sa vypisat

martinkatinka
14. jan 2024

Už tu bola dosť podobná téma, povedala by som rovnaká. Dohľadaj a precitaj si názory aj tam.
PN z dôvodu, čo píšeš, neviem ci by ti dal, musel by nejakú diagnózu zrejme "vymyslieť"
Ak však pracuješ v rizikovým prostredí, potom sa to dá.

katuska322
14. jan 2024

Určite choď na pn, v tomto prípade je namieste myslieť na seba a na bábätko, držím palce 🙂

autor
14. jan 2024

@martinkatinka dakujem idem pozriet🙂

martinkatinka
14. jan 2024

To je asi tvoja téma, už si sa to pýtala https://www.modrykonik.sk/forum/zamestnanie/praca-a-tehotenstvo-8/

autor
14. jan 2024

@martinkatinka aka moja tema? Nechapem😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre