Plod so srdiečkom je viditeľný, ale žlĺkový vak nie

machulka1988
30. nov 2019

Ahojte žienky..chcem sa spýtať, či nemáte niektorá podobnú skúsenosť..
V pondelok som bola na UTZ..pekne bije srdiecko, takisto je vidiet aj zltkovy vak, ktory vyzivuje malinké.
V utorok som mala dost silné krvacanie,ktore sa v ten den v nemocnici zastavilo.
Štvrtok bol znovu ultrazvuk. Malinké bojuje (srdiecko bije), ale nevedel najst zltkovy vacok. Lekar vravel,ze moze byt niekde prilepeny (pricom v pondelok mi ho iny lekar este ukazoval)..ale chcem sa opytat, moze len tak zmiznut? Mohol sa len tak vyplavit s krvou (ale to asi nie,lebo to by tam nemohol byt ani plod). Či?

alexis617
30. nov 2019

@machulka1988 podľa mňa vyplaviť sa nemohol s ním by odišiel aj plod môže byť za zakrvavením a není ho vidno to som mala pri 2 tehotenstve ja

machulka1988
autor
30. nov 2019

@alexis617 ďakujem ti za tvoju skusenosť..snád byde všetko dobré.. 😊 v pondelok idem k svojmu gynekologovi, tak som zvedavá, ze co mi povie.

alexis617
30. nov 2019

@machulka1988 netráp sa potom daj vedieť ako sa drobčekovi darí

bobricek1979
1. dec 2019

@machulka1988 ka som ešte nepočula že plod áno a vak nie podľa mňa ho len nebolo vidno keďže si kráčala môj názor inak by vyplavilo a jplod.. Drž sa šetrí sa nech aa drobcov darí

machulka1988
autor
1. dec 2019

@bobricek1979 no ved ja som tiez prvy krat nieco pocula. Ale mysllim si,ze len ho nebolo vidiet v danej chvili..dakujem za podporu. 💚

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre