Pichavá bolesť vaječníka

kakali10
28. dec 2018

Ahojtee , tak ja uz som sa dve noci poriadne nevyspala 😕 prvu noc to bolo nasledovne.. ked som si lahla na chrbat pichal ma pravy vajecnik, ked som si lahla na lavy bok tak ma bolelo rebro, spat som mohla jedine na pravom boku. No a tuto noc to iste akurat uz ma pichalo vo vajecniku aj ked som lezala na pravom boku. Ked sa postavim tak nic . Co to zase je 😬

andrejkap123
28. dec 2018

@kakali10 a neni to slepe crevo? Ked ta bolelo aj rebro?

hennyinnsbruck
28. dec 2018

Oh, co takto smer lekar resp nemocnica???? 🤦‍♀️Ci mame ti Pisat diagnozi? A co potom? 🤷‍♀️

hennyinnsbruck
28. dec 2018

Zapal vajecniku, cysta, zlomene rebro, zlcnik, rakovina, tehotenstvo, ovulacia....

kakali10
autor
28. dec 2018

@hennyinnsbruck to zas bola mudrost och 😂 🤦‍♀️ Samozrejme ze pojdem doktorovi len sa pytam ci to nemala nahodou nejaka tehulka, lebo uz som tu citala velakrat ze mavali bolesti cele tehotenstvo a bolo vsetko v poriadku. Na to to tu je ci mylim sa ? 🙂

kakali10
autor
28. dec 2018

@hennyinnsbruck a jasne ze tehotenstvo (21tt)

hennyinnsbruck
28. dec 2018

@kakali10 ah ty si tehotna!!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Tak sa uprimne a verejne ospravedlnujem!! 😂😂😂 Mne zas tlak stupol co za blbu otazku tu zase citam
😂 😂

Takze lekarovi nemusis podla mna ak su to neni ukrutne bolesti , babetko ti tlaci vselikade podla mna.. Mne Tiez raz tiez kolo tvojho tyzdna na vajecnik tlacila to bola bolest jak svina ani chodit som nevedela. Lekarka videla na utzv ze tam mala nozky...... 😊

Este raz sorry

kakali10
autor
28. dec 2018

@hennyinnsbruck v pohode 😂🤷🏼‍♀️ Akurat som volala mojmu gynekologovi a on neordinuje tak kaslem na to, pred vianocami som bola na pohotovosti , tam mi robili ultrazvuk a dr povedal ze je vsetko v poriadku, tak hadam ze sa za tak kratku dobu nic nezmenilo. Inac mna tiez stale nieco boli, ja mam pocit ze ani na chvilu nemam uplny pokoj. 🙈

hennyinnsbruck
28. dec 2018

@kakali10 nepozerala som v akej Diskusii je ta otazka 🤦‍♀️🤷‍♀️

Neboj vse je ok 👌 👌 viem ze je to neprijemne moze byt ze sa drobatko posunie a ulavi sa ti. Segre pricvikla malinka nerv... Aua....
Zvyknu babetka do rebier kopat, vajecnikov, zaludku...neprijemne😞

kakali10
autor
28. dec 2018

@hennyinnsbruck no snad mas pravdu 🙂 a to som chcela dve deti odjakziva, ja myslim ze jedno mi bude stacit 😂😂😂

hennyinnsbruck
28. dec 2018

@kakali10
😂 😂 😂 😂 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre