Pichanie cez slabiny až k pyskom ohanbia v 10. týždni

tinka9284
29. dec 2014

ahojte mám otázku - mala ste niektorá v tomto období tehotenstva podobný problém ???
je to také pichanie hlavne na lavej strane v oblasti ochlpenia tesne ako začínajú vonkajšie pysky ohanbia- ked ležím to zmizne a keď chodím tak to znova začne...
Ďakujem Vám za rady či je to o.k.

lemoni86
31. dec 2014

@tinka9284 ahoj, mna to takto bolelo v 11 tt az 12 tt..akurat ze to ostalo len v slabinach nad pyskami...proste len v slabine..mna to ale bolelo kedykolvek, a pocas lezania tiez...na pravej strane som citila tiez, ale skor len taky tlak...vela som sa o tom nedocitala, ale ma to spolocne hlavne s rozsirovanim sa v oblasti panvy a ze maternica rastie a tak...tiez som si teraz toho tyzdna vsimla ze mi na pravej a lavej strane od slabin k stehnam pribudli dalsie cievy 🙂 ..musim ale trosku viac natiahnut kozu aby som ich lepsie videla..mozno to ma nieco spolocne s tou bolestou...

majulino
31. dec 2014

Aj u mna to bolo rovnake dr. Mi vravelavze sa panva rozsiruje

tinka9284
autor
31. dec 2014

ahojte, tak som rada že nie som sama - ja už som si myslela že som fakt divná a nikto takéto niečo nemal....
ešte sa chcem ale spýtať bolelo vás to každy deň a po cely deň alebo len sem tam ? lebo mna to už takto divne picha 3 den po sebe , teda okrem tech chvíle čo spím - vtedy je to o.k. - volala som aj na gyndu a tam mi tiež dr. povedal, že to može byť natahovanim sa väzov a zväčšovaním maternice, tak som trocha kludna už...

snu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinka9284
autor
31. dec 2014

Ďakujem moc za infošky 🙂 no každopadne dúfam že to prejde čím skor. Inač okrem toho že ma picha v podbrušku sem tam ,alebo tohto problému 3dňového ani nemám pocit že som tehotná - nie je mi absolútne nič - nebolia ma prsia, nemám chute, no proste nič nič nič 😝 🙂

tinka9284
autor
1. jan 2015

Dievčatá - dnes nám už nič nie je 😀 prešlo to , tak je už dobre 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre