Pálenie záhy v tehotenstve

tatianka26
9. jan 2022

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť niečo na pálenie žahy? Som tehu a je to na nevydržanie nič mi nepomáha.dakujem za rady

veronika65
9. jan 2022

https://www.drmax.sk/Dr-max-algacid-1 mne pomáhalo toto, potom klasika bystrinka 😀 snažila som sa vyhýbať jedlám po ktorých som si všimla, že ma páli viac, ale ku koncu už to bolo zo všetkého 😂😂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatianka26
autor
9. jan 2022

@veronika65 ďakujem vyskúšam tie tabletky lebo to je na nevydržanie,mám pocit že mi rozpali hrdlo🤔

sofikacenka
9. jan 2022

@tatianka26 skúste si ľahnúť na ľavej strane v tejto polohe mi vždy ustalo pálenie, alebo aj trocha sódy bikarbóny zapiť vodou mne v tehu zaberalo,tiež som trpela celé tehotenstvo až po pôrode bol pokoj

tatianka26
autor
9. jan 2022

@sofikacenka dakujem sódu bikarbónu si dávam ale moc nechcem,lebo to není dobré často

primadona
9. jan 2022

@tatianka26ahoj ja som tiež tehu a dávam si gaviscon duo tablety rýchlo zaberaju a le tiež tak len jednu za den

tatianka26
autor
9. jan 2022

@primadona tiež som si kúpila gaviscon a to sa nemôže viac za deň len jedna?

ada85
9. jan 2022

Mne pomáha mlieko, niekomu mandle alebo aj tortové oblátky. A spat na vyššom vankúši.

luluska1234
10. jan 2022

Rennie ice, gaviskon, sóda, fatra s bielym vrchnákom, mandle, horčica, citrónová šťava, mne napr pomelo keď som zjedla pomáhalo 🤣 a vydržať len..chápem ta, bude to ale ešte horšie ja som 39+5 a páli má z čistého vzduchu už ani rennie nepomáha niekedy .

primadona
10. jan 2022

@tatianka26 no tak určite nie je dobré vela tabletiek jesť

luluska1234
10. jan 2022

@primadona rennie sa môže Max 11za den, gaviskon 3-4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre