Pálenie záhy v tehotenstve

18. jan 2023

Ahojte, máte nejaké osvedčené triky ako znížiť pálenie záhy v tehotenstve? Trápi ma to hlavne takto večer a mám pocit že je to každým dňom horšie.

kiks1992
18. jan 2023

Ahoj ja som mala ten problém a jedine co mi ako tak pomohlo je Fatra pri posteli tiež počas dňa málokedy ale večer akonáhle wom ľahla bol to masaker tak som pila Fatru ktorú mimochodom neznášam ja celkovo nemám rada bublinkové vody 😀

thereisabear
18. jan 2023

Skús zjesť večer ošúpané jablko, mne to celkom pomáhalo.

jj298
18. jan 2023

Mne velmi pomohli mandle. Obycajne nelupane mandle..a tak mi zachutili ze si aj teraz hocikedy zobnem po jedle hrst

aileen_mt
18. jan 2023

Fatra ma zachranovala v prvom tehotenstve, v druhom som objavila liek Gaviscon, paradna vec 🙂
...take tie bezne rady, typu tortove oblatky, mandle... to vobec nezaberalo, tehotenstvo je vyssi level 😀

nikka055
18. jan 2023

Tortove oblatky a Fatra 👌 nic ine mi nepomohlo

pondelok01
18. jan 2023

Tie mandle nesolene neprazene naozaj trochu pomahaju, inak tabletka sody bikarbony, po tej sa mi aspon podari zaspat, a lezat iba na lavom boku s vypodlozenou hlavou, niekedy az v takom polosede. A cez den chlipkat Vincentku alebo Fatru.

ingush616
18. jan 2023

Skus kukuricne chrumky…

nely1704
18. jan 2023

Skus večer už nejesť. Mňa palila zaha hlavne po mliecnom

pondelok01
18. jan 2023

A este mi pomaha vyhybat sa jedlam, ktore to sposobuju. Ja som napriklad teraz zistila, ze nemozem mak a pukance.

rachel36a
18. jan 2023

Lyzica plnotucnej horcice...nic ine mi nepomohlo

dettilv
18. jan 2023

Mne pomohol až pôrod😅a to som vyskúšala ozaj vsetko

slavka52
19. jan 2023

Čierne pivo

livuska124
19. jan 2023

@dettilv tiež som bola na tom podobne. Všetky možné rady som vyskúšala. Horčica totál des, tá mi to zhoršila, rovnako mlieko, čo mi niekto odporúčal. Na chvíľu mi pomohla fatra alebo mandle, ale len na pol hodinku. Sem tam, keď to bolo už neúnosné som si dala tuším rennie tabletku či ako sa volá. A pálila ma každý deň, či som zjedla málo, či veľa, či zdravé, či nezdravé.... 😀 Akonáhle som porodila, prestalo to.

bandera14
19. jan 2023

Mlieko alebo tabletky Talcid.

bibinka01
21. mar 2023

Ahoj, mne zaberaju pukance na 100%…nič iné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre