Pálenie záhy v 6. mesiaci

michaela010101001
29. aug 2024

Dobre ráno, chcem sa opýtať...máte niektorá niejaké tipy/rady na pálenie záhy? Som v 6. mesiaci a cez noc niekedy až ťažko sa mi dýcha z toho ako veľmi páli...vopred ďakujem 🙂

s_o_n_i_k_e
29. aug 2024

@michaela010101001 ja si davam bystrinku, talcidku stvrtka staci a pomoze a baby co pisu tak renee a v Dr Max maju také ovocné pastilky len na mna su moc slabe...

laskonka_lasky
29. aug 2024

Rennie jednoznačne a studená voda pár glgov😁

anajka266
29. aug 2024

@michaela010101001 sóda bikarbóna alebo cmúľať kocku ľadu

domcavesel
29. aug 2024

Ahoj, ja mám pálenie záhy tiež od cca 6 mesiaca a trvá to doteraz (34+1), pomáhala mi len sóda bikarbóna, ale tu som si dávala len keď naozaj bolo moc zle, inak som mala cukríky od dr Max gastrofruit, ale nie je to žiadny zázrak, podľa mňa len treba vydržať 🙄

heln
29. aug 2024

@michaela010101001 mne pomahalo ked som cez den chrumkala mandle, jasne ze nie cely sacok, ale sem tam par orechov, ked sa mandle minuli citila som ten rozdiel.

skatloka
29. aug 2024

mne zabera voda sulinka alebo soda bikarbona 🙂

ada85
29. aug 2024

Mne pomáhalo späť na vyššom vankúši a dať si čisté mlieko. Ale počula som že pomáhajú aj mandle, čistá oplátka alebo aj čistý chlieb

yanni
29. aug 2024

@michaela010101001 Radu? No je ich Plny Internet. Ale väcsina v tehu nepomaha. Pomoze na 100% Porod. Palenie Zahy je v tehotenstve pulen normalne. Niekto nie, niekto ano. Niekto menej; Niekto viac. Mala som v dvoch tehotenstvach. V poslednom prakticky Takmer od zaciatku. Pomohol Len porod. Doslova v Sekunde ako Bolo Dieta von, sa mi ulavilo. Okrem tehu som NIKDY v zivote nemala palenie zahy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre